Chceme sa vám poďakovať za všetky príspevky! Podarilo sa nám spoločne vyzbierať požadovanú sumu na 5 veľkých slnečníkov a 3 tienidlá. ĎAKUJEME !

Táto ponuka má 3 varianty.

97super prispievateľov

Pomôžte prežiť horúce letné obdobie zvieratkám v Piešťanskom útulku v lepších podmienkach.

Po úspešných spoluprácach Útulku Piešťany a nášho tímu zo Zamenej.sk už vieme, že sa tu nachádza množstvo ľudí s dobrým srdcom, a preto by sme vás opäť radi oslovili a pomohli v týchto letných horúčavách našim štvornohým priateľom v Piešťanoch. Prosím, zapojte sa pre skvelý pocit z poskytnutej pomoci!

Piešťanský útulok je verejnosti veľmi dobre známy svojou činnosťou a kvalitnou starostlivosťou o zvieratá, za čo je nepochybne kandidátom na jeden z najlepších útulkov na Slovensku. Podmienky pre svojich dočasných obyvateľov sú tu vďaka jeho personálu naozaj dobré, avšak nedostatok prostriedkov býva často prekážkou na nevyhnutné opravy a úpravy.

“Neustále sa snažíme získavať peniaze z rôznych aktivít ako sú Patronát, burzy, aukcie alebo 2% z dane, je to však každoročný závod o financovanie nevyhnutného a bez pomoci ľudí by sme boli úplne stratení.  Preto sa opäť obraciame na vás, len vďaka vám môžeme pomáhať .
Ľubomíra Baleková, Predsedníčka Útulku Piešťany

V skratke

 • rozhodnite sami o výške svojho príspevku na základe vašich možností a hlasu svojho srdca
 • venujte psíkom symbolické 1€, prípadne viac peniažkov kúpou kupónov v hodnote 5 € alebo 10 €
 • 100% z vyzbieraných finančných prostriedkov pôjde na financovanie slnečníkov a tienidiel pre Útulok Piešťany
 • naši podporovatelia veľmi dobre vedia, kam idú ich peniaze – všetky zbierky viažeme na konkrétny účel
 • všetko dianie v útulku a všetky informácie o zbierkach sú zaznamenávané na oficiálnej stránke Útulku Piešťany v Správach z útulku a na facebook stránke Viac usmevov:), ale hlavne sa môžete prísť presvedčiť osobne – vaše návštevy sú pre nás potešením a podporou!
 • ĎAKUJEME!

Podmienky

 • kupón platí ako dobrovoľný príspevok na zaobstaranie búd a pre Útulok Piešťany
 • počet kupónov na osobu nie je obmedzený
 • počet kupónov v akcii nie je limitovaný dosiahnutím vyzbieranej sumy, dodatočne vyzbierané prostriedky budú použité na financovanie ďalších potrieb útulku, ich zoznam môžete nájsť tu
 • v prípade otázok kontaktujte útulok na tel. čísle 0904 170 913 alebo e-mailom na utulok@utulok-piestany.sk
 • kupón nie je potrebné nikam zasielať, slúži pre vašu referenciu o dare
VIP Klub Zvieratkovo

Staňte sa členom VIP Klubu Zvieratkovo

Aj vy patríte medzi majiteľov domácich zvierat, ktorí doprajú svojim miláčikom kvalitnú stravu, pamlsky, výstroj, hračky, pelechy a inú výbavu?

Dostávajte prednostne informácie o limitovaných či akciových ponukách a tiež príležitostné špeciálne bonusy a zvýhodnenia.

Ako sa stanem členom?
 • členom sa môže stať každý návštevník ZaMenej.sk
 • stačí sa prihlásiť svojím e-mailom

Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Poskytovateľ

Útulok Piešťany

Priemyselná 12a
Piešťany
0904 170 913
 
Zakúpením kupónu prispievate na zbierku Piešťanského útulku a je len symbolický. Nie je potrebné ho nikam posielať, všetky vyzbierané prostriedky budú odovzdané našou spoločnosťou priamo na oficiálny účet útulku. Ďakujeme.
 
Navštívte nás:
Zimné obdobie (September - Marec):
Pondelok, Utorok, Štvrtok, Piatok : 8:00 - 16:00 hod; Streda, Sobota, Nedeľa : 8:00 - 17:00 hod
 
Letné obdobie (Apríl - August):
Pondelok až Nedeľa : 8:00 - 19:00 hod

Milí priatelia, opäť prostredníctvom portálu ZaMenej.sk prosíme o pomoc. V týchto horúčavách by veľmi pomohli veľké slnečníky do areálov a tienidlá pre zvieratká. Potrebujeme 5 slnečníkov a 3 tienidlá. Dúfame,že aj s vašou pomocou prežijú zvieratká horúce leto v pohodlí. 

Jeden väčší slnečník ø 400 cm - terracota vychádza 74 €. Celková aktuálne potrebná suma na 5 veľkých slnečníkov je 370 €.

Jedna protislnečná clona 500 cm x 500 cm x 500 cm vychádza na 37,49 €. Celková aktuálne potrebná suma na 3 tienidlá je 112,47 €.

O správny smer vyzbieraných peňazí sa nemusíte obávať, ručíme za ich zúžitkovanie na určenú vec. Všetko bude transparentne zdokumentované pre verejnosť, prípadne si môžete urobiť výlet do Piešťan - vašej návšteve sa len potešia!

Predošlé zbierky si môžete pozrieť v blogu ZaMenej.sk a charitatívnych akciach ZaMenej.sk, konkrétne každú predchádzajúcu zbierku pre Útulok Piešťany: 1. zbierka na unimobunku pre šteniatka, 2. zbierka na unimobunku pre šteniatka, zbierka na nový plot, zbierka na zaobstaranie búd a plastových dvierok na búdy, zbierka na operáciu urgentných prípadov

 

O útulku Piešťany

Útulok Piešťany vznikol v r. 1999 ako reakcia na nepriaznivú situáciu v tomto meste a okolí, kedy bolo s túlavými zvieratami zaobchádzané nehumánne a väčšina z nich bola zabíjaná. Od jeho založenia ním do dnešného dňa prešlo viac ako 6 tisíc zvierat, z ktorých drvivá väčšina bola umiestnená v nových domovoch alebo sa vrátila k pôvodným majiteľom.

Zvieratá tu nie sú utrácané, každé jedno zviera má šancu až do svojho prirodzeného skonu.

Svojou činnosťou sa staráme nielen o zvieratá, ale aj o ochranu ľudí – túlavé zvieratá bez veterinárnej starostlivosti sú potenciálnym zdravotným (prenos chorôb) aj bezpečnostným rizikom pre ľudí (napadnutie, uhryznutie), najmä detí.

Taktiež plníme hygienickú funkciu v meste a prispievame tým k čistote životného prostredia - ak by mali exkrementy, ktoré pochádzajú od zvierat sústredených v útulku „zdobiť“ ulice miest alebo trávniky v parkoch, mestá by museli vynakladať oveľa viac finančných prostriedkov na ich odpratávanie.

Zvyšujeme povedomie verejnosti na tému opustené zvieratá a plníme tak aj vzdelávaciu funkciu, ktorá je tým najdôležitejším, čo treba začať šíriť, aby sme nemuseli ako spoločnosť riešiť dôsledky, ale aby sme začali u príčin.

Na realizáciu našich cieľov v maximálnej možnej miere využívame získané finančné prostriedky od našich podporovateľov - neustále sa snažíme zapájať verejnosť do našej činnosti, šírime tak osvetu a získavame prostriedky prostredníctvom virtuálnych adopcií, tzv. patronátu, organizovaním online aukcií darovaných predmetov na našich web stránkach (oficiálnej aj Facebookovej), organizovaním burzy darovaných predmetov v meste Piešťany, príležitostne organizujeme finančné zbierky na obzvlášť nákladné veterinárne ošetrenia konkrétnych zvierat alebo konkrétny hmotný účel (napr. bojler). Snažíme sa získať materiálnu podporu aj v podobe potrieb každodennej spotreby – krmivo, deky, napájadlá, psie búdy.

Sme vďační za akúkoľvek poskytnutú pomoc, lebo bez podpory ľudí, ktorí majú pozitívny vzťah k zvieratám, by naša činnosť nebola možná. Ďakujeme!

 

 

LABANATO - kvalitné granule od slovenského výrobcu

Pokiaľ by sme chceli naším chlpáčom dopriať aj dobrú a výdatnú maškrtu, predstavujeme aj vysokoakostné krmivá - za studena lisované granule značky Labanato. Aj granule sa dajú vyrábať s rozumom, ale zároveň od srdca a s láskou. Viac o tom priamo na www.labanato.sk