Pomôžte aj vy dobrej veci - dobrovoľný príspevok na nový plot v Piešťanskom útulku.

Pomôžte aj vy dobrej veci - dobrovoľný príspevok na nový plot v Piešťanskom útulku.

Táto ponuka má 2 varianty.

447super prispievateľov

Staňte sa súčasťou zbierky na dobrú vec

Dobrý deň všetkým našim fanúšikom a zákazníkom. Opäť by sme chceli znova raz využiť silu nášho portálu na iný účel než len nákup kupónov na produkty či služby pre vlastné blaho. Po úspešnej minuloročnej dobročinnej zbierke na unimobunku pre šteniatka v Útulku Piešťany a účasti na príjemnej Bunka Párty pri príležitosti jej krstu vieme, že sa tu stále nachádza množstvo ľudí s dobrým srdcom. Preto by sme vás opäť radi oslovili a pomohli našim priateľom v Piešťanoch. Prosím, zapojte sa - treba si pomáhať! 

Piešťanský Útulok je u verejnosti veľmi dobre známy svojou činnosťou a kvalitnou starostlivosťou o zvieratá, za čo je nepochybne kandidátom na jeden z najlepších útulkov na Slovensku. Neustále sa snaží zlepšovať podmienky pre zvieratká, nemá však dostatok prostriedkov na zámery, ktoré by radi realizovali - momentálne je to plot, ktorý súrne potrebujú.

Preto sa obraciame na Vás, len vďaka Vám môžu pomáhať opusteným zvieratkám.

V skratke

  • rozhodnite sami o výške svojho príspevku na základe vašich možností a hlasu svojho srdca. Venujte psíkom symbolické 1€, prípadne viac, kúpou kupónu v hodnote 5€
  • podporovatelia útulku Piešťany už roky veľmi dobre vedia, kam idú ich peniaze – všetky zbierky sú viazané na konkrétny účel, o ktorého realizácii sa môžu presvedčiť na oficiálnej stránke www.utulok-piestany.sk, na Facebook stránke Viac usmevov:), ale hlavne osobne – vaše návštevy sú pre nás vždy potešením a podporou
  • 100% z vyzbieraných finančných prostriedkov pôjde na financovanie oplotenia v Útulku Piešťany, v prípade, že sa nám podarí vyzbierať viac, použijeme peniaze na nákup granulí a iných základných vecí pre chod útulku
  • všetko dianie v útulku je zaznamenávané v Správach z útulku
  • ĎAKUJEME!

Platnosť kupónu

do 31.03. 2013

Podmienky

  • kupón platí ako dobrovoľný príspevok na zaobstaranie oplotenia pre Útulok Piešťany
  • počet kupónov na osobu nie je obmedzený
  • v prípade otázok nás kontaktujte na t.č. 0904 170 913, alebo emailom na utulok@utulok-piestany.sk
  • počet kupónov v akcii nie je limitovaný dosiahnutím vyzbieranej sumy, dodatočne vyzbierané prostriedky budú použité na financovanie ďalších potrieb útulku, ich zoznam môžete nájsť TU
  • Kupón nie je potrebné nikam zasielať, slúži pre Vašu referenciu o dare. Ďakujeme.

Poskytovateľ

Útulok Piešťany

Priemyselná 12a
Piešťany

telefón:
0904 170 913
 
 
Kupón nie je potrebné nikam zasielať, slúži pre Vašu referenciu o dare, všetky vyzbierané prostriedky budú odovzdané našou spoločnosťou priamo na oficiálny účet útulku. Ďakujeme.
 
Navštívte nás:
 
Zimné obdobie (September - Marec):
Pondelok, Utorok, Štvrtok, Piatok : 8:00 - 16:00 hod; Streda, Sobota, Nedeľa : 8:00 - 17:00 hod
 
Letné obdobie (Apríl - August):
Pondelok až Nedeľa : 8:00 - 19:00 hod

Zakúpením dnešného kupónu prispievate na zbierku Piešťanského útulku. 100% vyzbieraných príspevkov bude použitých na zaobstaranie oplotenia pre Útulok Piešťany.

Potrebovali by sme do útulku nový plot (viď foto starého). Ploty sú deravé, zaplátané, niektorí psíkovia ich systematicky ničia a postupne sa poddávajú náporu ich skákania. Je to v rámci ich bezpečnosti, aby sa neporanili a tiež aby bol útulok spoľahlivo ohradený.

 

Útulok Pieštany

 

Získali sme kalkuláciu od lokálnej firmy (viď foto), celková suma za materiál a profesionálne oplotenie nás bude stáť 500€. Je to pomerne dosť z pohľadu nášho rozpočtu, z pohľadu zbierky je to však napr. 100 ľudí darujúcich 5 Eur alebo 500 ľudí darujúcich symbolické 1 Euro, čo hneď dáva lepší pocit! :)
 
Potrebujeme financie na zakúpenie materiálu a profesionálnu montáž, kompletná likvidácia starého plota bude spravená našimi chlapcami kvôli úspore nákladov, nakoľko každé ušetrené Euro je pre nás podstatné.  
 

Útulok Pieštany

O našom útulku

Útulok Piešťany vznikol v r. 1999 ako reakcia na nepriaznivú situáciu v tomto meste a okolí, kedy bolo s túlavými zvieratami zaobchádzané nehumánne a väčšina z nich bola zabíjaná. Od jeho založenia ním do dnešného dňa prešlo viac ako 6 tisíc zvierat, z ktorých drvivá väčšina bola umiestnená v nových domovoch alebo sa vrátila k pôvodným majiteľom.

Zvieratá tu nie sú utrácané, každé jedno zviera má šancu až do svojho prirodzeného skonu.

Svojou činnosťou sa staráme nielen o zvieratá, ale aj o ochranu ľudí – túlavé zvieratá bez veterinárnej starostlivosti sú potenciálnym zdravotným (prenos chorôb) aj bezpečnostným rizikom pre ľudí (napadnutie, uhryznutie), najmä detí.

Útulok Pieštany

 

Taktiež plníme hygienickú funkciu v meste a prispievame tým k čistote životného prostredia - ak by mali exkrementy, ktoré pochádzajú od zvierat sústredených v útulku „zdobiť“ ulice miest alebo trávniky v parkoch, mestá by museli vynakladať oveľa viac finančných prostriedkov na ich odpratávanie.
Zvyšujeme povedomie verejnosti na tému opustené zvieratá a plníme tak aj vzdelávaciu funkciu, ktorá je tým najdôležitejším, čo treba začať šíriť, aby sme nemuseli ako spoločnosť riešiť dôsledky, ale aby sme začali u príčin.

Na realizáciu našich cieľov v maximálnej možnej miere využívame získané finančné prostriedky od našich podporovateľov - neustále sa snažíme zapájať verejnosť do našej činnosti, šírime tak osvetu a získavame prostriedky prostredníctvom virtuálnych adopcií, tzv. patronátu, organizovaním online aukcií darovaných predmetov na našich web stránkach (oficiálnej aj Facebookovej), organizovaním burzy darovaných predmetov v meste Piešťany, príležitostne organizujeme finančné zbierky na obzvlášť nákladné veterinárne ošetrenia konkrétnych zvierat alebo konkrétny hmotný účel (napr. bojler). Snažíme sa získať materiálnu podporu aj v podobe potrieb každodennej spotreby – krmivo, deky, napájadlá, psie búdy.

Sme vďační za akúkoľvek poskytnutú pomoc, lebo bez podpory ľudí, ktorí majú pozitívny vzťah k zvieratám, by naša činnosť nebola možná. Ďakujeme!

Útulok Pieštany

Útulok Pieštany