Pomôžte aj vy dobrej veci - dobrovoľný príspevok na unimobunku pre šteniatka v Piešťanskom útulku.

Pomôžte aj vy dobrej veci - dobrovoľný príspevok na unimobunku pre šteniatka v Piešťanskom útulku.
2071super prispievateľov

STAŇTE SA SÚČASŤOU ZBIERKY NA DOBRÚ VEC

Dobrý deň všetkým našim fanúšikom a zákazníkom. Po roku by sme znova raz chceli využiť silu nášho portálu na iný účel ako nákup kupónov na produkty či služby pre vlastné blaho. Po úspešnej minuloročnej dobročinnej akcii by sme opäť radi pomohli našim priateľom v Piešťanoch. Ide o pokračovanie zbierky na unimobunku pre šteniatka, nakoľko sa nám nepodarilo dosiahnuť cieľ úplne, preto veríme,  že akcia bude ešte úspešnejšia, než tá posledná. Týmto by sme Vás chceli poprosiť o spoluprácu, o správny smer vyzbieraných peňazí sa nemusíte obávať, ručíme za ich zúžitkovanie na určenú vec.

Piešťanský útulok je u verejnosti veľmi dobre známy svojou činnosťou a kvalitnou starostlivosťou o zvieratá, za čo je nepochybne kandidátom na jeden z najlepších útulkov na Slovensku. Neustále sa snaží zlepšovať podmienky pre zvieratká, nemá však dostatok prostriedkov na zámery, ktoré by radi realizovali.

Preto sa obraciame na Vás, len vďaka Vám môžu pomáhať.

V skratke

 • Rozhodnite sami o výške svojho príspevku na základe vašich možností a hlasu svojho srdca. Venujte psíkom symbolické euro, prípadne viac kupónov...
 • Podporovatelia útulku Piešťany už roky veľmi dobre vedia, kam idú ich peniaze – všetky zbierky sú viazané na konkrétny účel, o ktorého realizácii sa môžu presvedčiť na oficiálnej stránke www.utulok-piestany.sk, na Facebook stránke Viac usmevov:), ale hlavne osobne – vaše návštevy sú pre nás vždy potešením a podporou
 • 100% z vyzbieraných finančných prostriedkov pôjde na kúpu unimobunky. 
 • Všetko dianie v útulku je zaznamenávané v Správach z útulku

Platnosť kupónu

do 31.03. 2012

Podmienky

 • kupón je Vašim dobrovoľným príspevkom na zaobstaranie unimobunky pre šteniatka v útulku Piešťany
 • počet kupónov na osobu nie je obmedzený
 • v prípade otázok nás kontaktujte na t.č. 0904 170 913, alebo emailom na utulok@utulok-piestany.sk
 • počet kupónov v akcii nie je limitovaný
 • Kupón nie je potrebné nikam zasielať, slúži pre Vašu referenciu o dare. Ďakujeme.

Poskytovateľ

Útulok Piešťany

Priemyselná 12a
Piešťany

telefón:
0904 170 913
 
 
Kupón nie je potrebné nikam zasielať, slúži pre Vašu referenciu o dare. Ďakujeme.
 
Navštívte nás:
 
Zimné obdobie (September - Marec) :
Pondelok, Utorok, Štvrtok, Piatok : 8:00 - 16:00 hod; Streda, Sobota, Nedeľa : 8:00 - 17:00 hod
 
Letné obdobie (Apríl - August) :
Pondelok až Nedeľa : 8:00 - 19:00 hod

Zakúpením dnešného kupónu prispievate na zbierku Piešťanského útulku. 100% vyzbieraných príspevkov bude použitých na nákup unimobunky pre šteniatka.

Potrebovali by sme do nášho útulku unimobunku pre šteniatka (viď foto) pretože nemáme priestor, kde by mohli byť umiestnené - pod strechou a v teple, vonku ani medzi dospelými psami byť nemôžu.

 • Bunka sa dá podľa potreby upraviť priamo u dodávateľa, rozdeliť na viac priestorov a pod.
 • Potrebujeme ju bez vnútorného vybavenia, len s umývadlom, oknom, prípadne hneď rozdelená dverami na dve časti
 • Mala by byť sťahovateľná, t.j. že je možné položiť ďalšiu na vrch ako lego.

 

Útulok Pieštany

Jedna takáto nová bunka stojí 3500 Eur, snažíme sa na ňu našetriť, ale prioritu u nás zohráva veterinárna starostlivosť - často sa k nám dostanú zvieratká v stave, kedy bojujeme o ich zdravie / život, aby dostali novú šancu.

V predchádzajúcej zbierke bolo vyzbieraných 1212 Eur, tieto peniaze sú stále odložené na tento účel a naozaj si veľmi želáme splniť tento cieľ v priebehu tohto roka – pre našich drobcov.

Pomôžete nám a dáte im šancu na dôstojný dočasný domov?

Útulok Pieštany

O našom útulku

Útulok Piešťany vznikol v r. 1999 ako reakcia na nepriaznivú situáciu v tomto meste a okolí, kedy bolo s túlavými zvieratami zaobchádzané nehumánne a väčšina z nich bola zabíjaná. Od jeho založenia ním do dnešného dňa prešlo viac ako 6 tisíc zvierat, z ktorých drvivá väčšina bola umiestnená v nových domovoch alebo sa vrátila k pôvodným majiteľom.

Zvieratá tu nie sú utrácané, každé jedno zviera má šancu až do svojho prirodzeného skonu.

Svojou činnosťou sa staráme nielen o zvieratá, ale aj o ochranu ľudí – túlavé zvieratá bez veterinárnej starostlivosti sú potenciálnym zdravotným (prenos chorôb) aj bezpečnostným rizikom pre ľudí (napadnutie, uhryznutie), najmä detí.

Útulok Pieštany


Taktiež plníme hygienickú funkciu v meste a prispievame tým k čistote životného prostredia - ak by mali exkrementy, ktoré pochádzajú od zvierat sústredených v útulku „zdobiť“ ulice miest alebo trávniky v parkoch, mestá by museli vynakladať oveľa viac finančných prostriedkov na ich odpratávanie.
Zvyšujeme povedomie verejnosti na tému opustené zvieratá a plníme tak aj vzdelávaciu funkciu, ktorá je tým najdôležitejším, čo treba začať šíriť, aby sme nemuseli ako spoločnosť riešiť dôsledky, ale aby sme začali u príčin.

 

Na realizáciu našich cieľov v maximálnej možnej miere využívame získané finančné prostriedky od našich podporovateľov - neustále sa snažíme zapájať verejnosť do našej činnosti, šírime tak osvetu a získavame prostriedky prostredníctvom virtuálnych adopcií, tzv. patronátu, organizovaním online aukcií darovaných predmetov na našich webstránkach (oficiálnej aj Facebookovej), organizovaním burzy darovaných predmetov v meste Piešťany, príležitostne organizujeme finančné zbierky na obzvlášť nákladné veterinárne ošetrenia konkrétnych zvierat alebo konkrétny hmotný účel (napr. bojler). Snažíme sa získať materiálnu podporu aj v podobe potrieb každodennej spotreby – krmivo, deky, napájadlá, psie búdy.

Sme vďační za akúkoľvek poskytnutú pomoc, lebo bez podpory ľudí, ktorí majú pozitívny vzťah k zvieratám, by naša činnosť nebola možná.

Útulok Pieštany