Pomoc zverencom Piešťanskeho útulku - dobrovoľný príspevok na zaobstaranie búd a plastových dvierok na búdy. Aby nemrzli labky...

Pomoc zverencom Piešťanskeho útulku - dobrovoľný príspevok na zaobstaranie búd a plastových dvierok na búdy. Aby nemrzli labky...
Vypredaná zľava

Táto ponuka má 2 varianty.

1000super prispievateľov

Pomôžte prežiť zimné obdobie zvieratkám v Piešťanskom útulku v lepších podmienkach.

Po úspešných spoluprácach Útulku Piešťany a teamu zo Zamenej.sk už vieme, že sa tu nachádza množstvo ľudí s dobrým srdcom, a preto by sme vás opäť radi oslovili a pomohli našim priateľom v Piešťanoch. Prosím, zapojte sa pre skvelý pocit z poskytnutej pomoci!

O správny smer vyzbieraných peňazí sa nemusíte obávať, ručíme za ich zúžitkovanie na určenú vec. Všetko bude transparentne zdokumentované pre verejnosť, prípadne si môžete urobiť výlet do Piešťan - vašej návšteve sa len potešia!

Piešťanský útulok je verejnosti veľmi dobre známy svojou činnosťou a kvalitnou starostlivosťou o zvieratá, za čo je nepochybne kandidátom na jeden z najlepších útulkov na Slovensku. Podmienky pre svojich dočasných obyvateľov sú tu vďaka jeho personálu naozaj dobré, avšak nedostatok prostriedkov býva často prekážkou na nevyhnutné opravy a úpravy.

Len vďaka vašej pomoci môžu pomáhať – to je holý fakt.

Útulok

V skratke

 • rozhodnite sami o výške svojho príspevku na základe vašich možností a hlasu svojho srdca. Venujte psíkom symbolické 1€, prípadne viac, kúpou kupónu v hodnote 5€
 • 100% z vyzbieraných finančných prostriedkov pôjde na financovanie zateplených búd a nákup plastových dvierok na búdy v Útulku Piešťany. V prípade, že sa nám podarí vyzbierať viac, použijeme peniaze na nákup granulí a iných základných vecí pre chod útulku.
 • naši podporovatelia vedia, kam idú peniaze - všetky zbierky viažeme na konkrétny účel
 • všetko dianie v útulku a všetky informácie o zbierkach sú zaznamenávané na oficiálnej stránke Útulku Piešťany v Správach z útulku a na facebook stránke Viac usmevov:), ale hlavne sa môžete prísť presvedčiť osobne – vaše návštevy sú pre nás potešením a podporou!
 • ĎAKUJEME!

Platnosť kupónu

do 30.11. 2013

Podmienky

 • kupón platí ako dobrovoľný príspevok na financovanie zateplených búd a nákup plastových dvierok na búdy pre Útulok Piešťany
 • počet kupónov na osobu nie je obmedzený
 • v prípade otázok nás kontaktujte na t.č. 0904 170 913, alebo emailom na utulok@utulok-piestany.sk
 • počet kupónov v akcii nie je limitovaný dosiahnutím vyzbieranej sumy, dodatočne vyzbierané prostriedky budú použité na financovanie ďalších potrieb útulku, ich zoznam môžete nájsť TU
 • kupón nie je potrebné nikam zasielať, slúži pre Vašu referenciu o dare. Ďakujeme.
VIP Klub Zvieratkovo

Staňte sa členom VIP Klubu Zvieratkovo

Aj vy patríte medzi majiteľov domácich zvierat, ktorí doprajú svojim miláčikom kvalitnú stravu, pamlsky, výstroj, hračky, pelechy a inú výbavu?

Dostávajte prednostne informácie o limitovaných či akciových ponukách a tiež príležitostné špeciálne bonusy a zvýhodnenia.

Ako sa stanem členom?
 • členom sa môže stať každý návštevník ZaMenej.sk
 • stačí sa prihlásiť svojím e-mailom

Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Poskytovateľ

Útulok Piešťany

Priemyselná 12a
Piešťany

telefón:
0904 170 913
 
 
Zakúpením kupónu prispievate na zbierku Piešťanského útulku a je len symbolický. Nie je potrebné ho nikam posielať, všetky vyzbierané prostriedky budú odovzdané našou spoločnosťou priamo na oficiálny účet útulku. Ďakujeme.
 
Navštívte nás:
 
Zimné obdobie (September - Marec):
Pondelok, Utorok, Štvrtok, Piatok : 8:00 - 16:00 hod; Streda, Sobota, Nedeľa : 8:00 - 17:00 hod
 
Letné obdobie (Apríl - August):
Pondelok až Nedeľa : 8:00 - 19:00 hod

Ako každý rok, aj tento je potrebné nahradiť niekoľko psích búd novými, zateplenými. Niektoré sú už v úplne dezolátnom stave, jednak vplyvom počasia, alebo tiež zásluhou niektorých psíkov, ktorí si ich “vylepšujú” a sú ako lykožrúti. Bohužiaľ sa tomu nedá zabrániť. Častokrát si tým vybíjajú energiu, pretože nemajú dostatok pohybu.
Na jednu kvalitne urobenú zateplenú búdu s niekoľkoročnou životnosťou (už roky sú vyrábané rovnakým dodávateľom) je potrebných 130 - 150 €. Celková suma na 3 nové búdy je aktuálne 390 Eur. Zároveň by sme radi objednali plastové dvierka pre zvyšné psie búdy v útulku (viď: TU). Spolu je teda potrebných 500 €, ktoré však nie sme schopní generovať vyhlásenou zbierkou na našich stránkach. Po tohtoročných 2% to nevyzerá veľmi pozitívne s naším rozpočtom, ktorý je potrebné rozrátať na fungovanie až do tých budúcoročných.
Neustále sa snažíme získavať peniaze z rôznych aktivít ako sú Patronát, burzy, aukcie alebo benefičný koncert. Je to však každoročný závod o financovanie nevyhnutného a bez pomoci ľudí by sme boli úplne stratení. Preto sa opäť obraciame na vás, lebo len vďaka vám môžeme pomáhať iným. S blížiacou sa zimou je dôležité zabezpečiť psíkom teplo a dôstojné podmienky. 

Búdy

Útulok Pieštany

O našom útulku

Útulok Piešťany vznikol v r. 1999 ako reakcia na nepriaznivú situáciu v tomto meste a okolí, kedy bolo s túlavými zvieratami zaobchádzané nehumánne a väčšina z nich bola zabíjaná. Od jeho založenia ním do dnešného dňa prešlo viac ako 6 tisíc zvierat, z ktorých drvivá väčšina bola umiestnená v nových domovoch alebo sa vrátila k pôvodným majiteľom.

Zvieratá tu nie sú utrácané, každé jedno zviera má šancu až do svojho prirodzeného skonu.

Svojou činnosťou sa staráme nielen o zvieratá, ale aj o ochranu ľudí – túlavé zvieratá bez veterinárnej starostlivosti sú potenciálnym zdravotným (prenos chorôb) aj bezpečnostným rizikom pre ľudí (napadnutie, uhryznutie), najmä detí.

Taktiež plníme hygienickú funkciu v meste a prispievame tým k čistote životného prostredia - ak by mali exkrementy, ktoré pochádzajú od zvierat sústredených v útulku „zdobiť“ ulice miest alebo trávniky v parkoch, mestá by museli vynakladať oveľa viac finančných prostriedkov na ich odpratávanie.

Útulok Pieštany

Zvyšujeme povedomie verejnosti na tému opustené zvieratá a plníme tak aj vzdelávaciu funkciu, ktorá je tým najdôležitejším, čo treba začať šíriť, aby sme nemuseli ako spoločnosť riešiť dôsledky, ale aby sme začali u príčin.

Na realizáciu našich cieľov v maximálnej možnej miere využívame získané finančné prostriedky od našich podporovateľov - neustále sa snažíme zapájať verejnosť do našej činnosti, šírime tak osvetu a získavame prostriedky prostredníctvom virtuálnych adopcií, tzv. patronátu, organizovaním online aukcií darovaných predmetov na našich web stránkach (oficiálnej aj Facebookovej), organizovaním burzy darovaných predmetov v meste Piešťany, príležitostne organizujeme finančné zbierky na obzvlášť nákladné veterinárne ošetrenia konkrétnych zvierat alebo konkrétny hmotný účel (napr. bojler). Snažíme sa získať materiálnu podporu aj v podobe potrieb každodennej spotreby – krmivo, deky, napájadlá, psie búdy.

Sme vďační za akúkoľvek poskytnutú pomoc, lebo bez podpory ľudí, ktorí majú pozitívny vzťah k zvieratám, by naša činnosť nebola možná. Ďakujeme!