Pomôžte aj Vy dobrej veci - dobrovoľný príspevok na unimobunku pre šteniatka v Piešťanskom útulku. Zapojte sa do dobročinnej zbierky, venujte symbolické 1€ alebo 5€ a urobte tak dobrý skutok.

Pomôžte aj Vy dobrej veci - dobrovoľný príspevok na unimobunku pre šteniatka v Piešťanskom útulku. Zapojte sa do dobročinnej zbierky, venujte symbolické 1€ alebo 5€ a urobte tak dobrý skutok.

Táto ponuka má 2 varianty.

1274super prispievateľov

STAŇTE SA SÚČASŤOU ZBIERKY NA DOBRÚ VEC

Dobrý deň všetkým našim fanúšikom a zákazníkom. Dnes by sme znova raz chceli využiť silu nášho portálu na niečo iné, než je nákup kupónov pre seba samých. Po dobročinnej akcii venovanej popradským deťom v dennom sanatóriu združenia ZPMP,  by sme radi pomohli aj našim priateľom v Piešťanoch v inej dobrej veci. Veríme, že akcia bude ešte úspešnejšia, než tá posledná. Týmto by sme Vás chceli poprosiť o spoluprácu. O správny smer vyzbieraných peňazí sa nemusíte obávať, ručíme za ich zúžitkovanie na určenú vec.

Piešťanský útulok je u verejnosti veľmi dobre známy svojou činnosťou a kvalitnou starostlivosťou o zvieratá, za čo je nepochybne kandidátom na jeden z najlepších útulkov na Slovensku. Neustále sa snažíme zlepšovať podmienky pre zvieratká, nemáme však dostatok prostriedkov na zámery, ktoré by sme radi realizovali.

Preto sa obraciame na Vás, len vďaka Vám môžeme robiť to, čo robíme.
 

V skratke

 • Rozhodnite sami o výške svojho príspevku na základe vašich možností a hlasu svojho srdca
 • Naši podporovatelia veľmi dobre vedia, kam idú ich peniaze – všetky zbierky viažeme na konkrétny účel, o ktorého realizácii sa môžu presvedčiť na našej oficiálnej stránke www.utulok-piestany.sk, na našom Facebooku Viac usmevov:), ale hlavne osobne – vaše návštevy sú pre nás potešením a podporou
 • 100 % z vyzbieraných finančných prostriedkov pôjde na kúpu unimobunky
 • Všetko dianie v útulku je zaznamenávané v Správach z útulku

Platnosť kupónu

do 31.08. 2011

Podmienky

 • kupón je Vašim dobrovoľným príspevkom na zaobstaranie unimobunky pre šteniatka v útulku Piešťany
 • počet kupónov na osobu nie je obmedzený
 • v prípade otázok nás kontaktujte na t.č. 0908 542 842 alebo emailom na utulok@utulok-piestany.sk
 • počet kupónov v akcii nie je limitovaný
   

Poskytovateľ

Útulok Piešťany

Priemyselná 12a
Piešťany

telefón: 0908 542 842
 
Navštívte nás:
 
Zimné obdobie (September - Marec) :
Pondelok, Utorok, Štvrtok, Piatok : 8:00 - 16:00 hod; Streda, Sobota, Nedeľa : 8:00 - 17:00 hod
 
Letné obdobie (Apríl - August) :
Pondelok až Nedeľa : 8:00 - 19:00 hod

Hodnotenia zákazníkov

Útulok Piešťany

Excelentné

5 z 5 (5x)

100% zákazníkov odporúča túto spoločnosť (5 / 5)

 • 5
  5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Zakúpením dnešného kupónu prispievate na zbierku Piešťanského útulku. Všetky vyzbierané príspevky budú použité na nákup unimobunky pre šteniatka.

Potrebovali by sme do nášho útulku unimobunku pre šteniatka (viď foto) pretože nemáme priestor, kde by mohli byť umiestnené - pod strechou a v teple a vonku ani medzi dospelými psami byť nemôžu.

 • Bunka sa dá podľa potreby upraviť priamo u dodávateľa, rozdeliť na viac priestorov a pod.
 • Potrebujeme ju bez vnútorného vybavenia, len s umývadlom, oknom, prípadne hneď rozdelená dverami na dve časti
 • Mala by byť stohovateľná, t.j. že je možné položiť ďalšiu na vrch ako lego.

 

 

Útulok Pieštany

 

 

Jedna takáto nová bunka stojí 3500€ – to je náš cieľ, snažíme sa na ňu našetriť, ale prioritu u nás zohráva veterinárna starostlivosť - často sa k nám dostanú zvieratká v stave, kedy bojujeme o ich zdravie / život, aby dostali novú šancu.

Dostanú aj títo drobci šancu na dôstojný dočasný domov?
 

Útulok Pieštany

 

O našom útulku

 

Útulok Piešťany vznikol v r. 1999 ako reakcia na nepriaznivú situáciu v tomto meste a okolí, kedy bolo s túlavými zvieratami zaobchádzané nehumánne a väčšina z nich bola zabíjaná. Od jeho založenia ním do dnešného dňa prešlo viac ako 6 tisíc zvierat, z ktorých drvivá väčšina bola umiestnená v nových domovoch alebo sa vrátila k pôvodným majiteľom.

Zvieratá tu nie sú utrácané, každé jedno zviera má šancu až do svojho prirodzeného skonu.

Svojou činnosťou sa staráme nielen o zvieratá, ale aj o ochranu ľudí – túlavé zvieratá bez veterinárnej starostlivosti sú potenciálnym zdravotným (prenos chorôb) aj bezpečnostným rizikom pre ľudí (napadnutie, uhryznutie), najmä detí.

Útulok Pieštany

 

Taktiež plníme hygienickú funkciu v meste a prispievame tým k čistote životného prostredia - ak by mali exkrementy, ktoré pochádzajú od zvierat sústredených v útulku „zdobiť“ ulice miest alebo trávniky v parkoch, mestá by museli vynakladať oveľa viac finančných prostriedkov na ich odpratávanie.
Zvyšujeme povedomie verejnosti na tému opustené zvieratá a plníme tak aj vzdelávaciu funkciu, ktorá je tým najdôležitejším, čo treba začať šíriť, aby sme nemuseli ako spoločnosť riešiť dôsledky, ale aby sme začali u príčin.

 

 

Na realizáciu našich cieľov v maximálnej možnej miere využívame získané finančné prostriedky od našich podporovateľov - neustále sa snažíme zapájať verejnosť do našej činnosti, šírime tak osvetu a získavame prostriedky prostredníctvom virtuálnych adopcií, tzv. patronátu, organizovaním online aukcií darovaných predmetov na našich webstránkach (oficiálnej aj Facebookovej), organizovaním burzy darovaných predmetov v meste Piešťany, príležitostne organizujeme finančné zbierky na obzvlášť nákladné veterinárne ošetrenia konkrétnych zvierat alebo konkrétny hmotný účel (napr. bojler). Snažíme sa získať materiálnu podporu aj v podobe potrieb každodennej spotreby – krmivo, deky, napájadlá, psie búdy.

Sme vďační za akúkoľvek poskytnutú pomoc, lebo bez podpory ľudí, ktorí majú pozitívny vzťah k zvieratám, by naša činnosť nebola možná.
 

 

Útulok Pieštany