Zľavy za menej v Bratislave 434

Fotka zľavy: Skipas na 3 hodiny v lyžiarskom stredisku KAŠOVÁ v Jasenskej doline už od 5 €. Užite si zimu, ako sa patrí! Lístky pre deti i dospelých.
41%
Detailne overená ponuka našim tímom
Veľká Fatra
 
Fotka zľavy: Exkluzívna darčeková krabička s vinárskou súpravou pomôcok pre správnych vinárskych fajnšmekrov už od 8,90 €! Na výber 2 verzie.
42%
   
Fotka zľavy: Zimný pobyt na 3, 4 alebo 5 dní s raňajkami alebo polpenziou v Penzióne Kamenný dvor už od 73 €. K tomu aj zľavy na wellness služby a do kaviarne.
57%
Vysoké Tatry
 
Fotka zľavy: Chudnúce náplaste Wonder Patch už od 2,90 € sú zaručenou pomocou pri chudnutí. Vďaka špeciálnemu vzoru a zloženiu sú prispôsobené na spaľovanie prebytočných tukov v oblasti brucha, zadku a stehien.
51%
Detailne overená ponuka našim tímom
od 2,90 do 3,90 nová

Náplaste na chudnutie Wonder Patch

   
Fotka zľavy: Držte krok s módnymi trendmi so slim-fit košeľou už od 10,99 €. Na výber z dvoch druhov v rôznych farbách.
62%
od 10,99 do 14,99 nová

Slim-fit košeľa pre pánov

   
Fotka zľavy: Zimný relax v najznámejších českých kúpeľoch Karlove Vary v Hoteli Kučera*** už od 94 € pre dvoch na 3, 4 alebo 5 dní s bohatými raňajkami. Na výber i variant s wellness či masážami a zábalmi!
37%
Česká republika
 
Fotka zľavy: Nádherné dámske náušnice a náramky už od 4,90 € dokonalo podčiarknu ženskú krásu a pôvab. Šperky sú rhodiované a kvalitné, takže dlho vydržia. Urobte šťastným niekoho výnimočného!
38%
   
Fotka zľavy: Kreatívne sady gumičiek Loom Bands na vytváranie originálnych náramkov alebo iných dekorácií už od 1,99 €! Zábava, aktívny oddych a rozvíjanie fantázie v jednom! Vyberte si 2 alebo rovno 3 sady!
80%
   
Fotka zľavy: Roztomilé sitká s originálnym dizajnom už od 2,90 € zaručia, že si čaj budete robiť neustále. Na výber panáčik, žralok, tuleň alebo čajový lístok.
71%
od 2,90 do 3,60

Originálne sitká na čaj

  43
Fotka zľavy: Schudnite bez námahy vďaka kryolipolýze už za 5,90 €! Tento neinvazívny proces vám trvalo a šetrne odstráni nechcený tuk a tak sa môžete popýšiť zvodnými krivkami už po pár sedeniach!
71%
Bratislava / Nové mesto
 
Fotka zľavy: Úžasný vianočný alebo silvestrovský pobyt na 4 alebo 6 dní v Hoteli Tatranec** už od 85 €. V cene polpenzia, slávnostná večera, sauna a fitness centrum.
63%
Vysoké Tatry