Spôsob úhrady Vašej objednávky na ZaMenej

Platobná karta

Platobna karta

Pri tomto spôsobe úhrady zadáte číslo Vašej platobnej karty (kreditnej alebo debetnej), dátum platnosti a 3-miestny bezpečnostný kód, priamo na zabezpečenej platobnej bráne. Kupón Vám pošleme hneď po zaplatení objednávky, pokiaľ je ponuka už aktivovaná (t.z. počet všetkých objednávok už dosiahol minimálnu požadovanú hranicu potrebnú na aktiváciu danej ponuky).

Dôležité Platobná karta musí mať aktivovanú možnosť platenia cez internet. V prípade, že nemá, kontaktujte, prosím, svoju banku a následne môžete vykonať svoju objednávku.

Karty majú vždy maximálne denné limity a limit na jednu tranzakciu. V prípade, že ste tento denný limit už prekročili, s objednávkou budete musieť poslať do nasledujúceho kalendárneho dňa.

 

SporoPay Slovenská sporiteľňa

SporoPay Slovenská sporiteľna tlačítko

Ak máte účet v Slovenskej sporiteľni a aktivovaný internet banking, využite túto možnosť. Kupón Vám pošleme hneď po zaplatení ak je ponuka už aktivovaná.

 

VÚB ePlatby

VÚB Platobné tlačítko

Ak máte účet vo VÚB a aktivovaný internet banking, využite túto možnosť. Kupón Vám pošleme hneď po zaplatení ak je ponuka už aktivovaná.

 

Tatra banka TatraPay

SporoPay Slovenská sporiteľna tlačítko

Ak máte účet v Tatra banke a aktivovaný internet banking, využite túto možnosť. Kupón Vám pošleme hneď po zaplatení ak je ponuka už aktivovaná. Informácie o TatraPay nájdete tu.

 

ČSOB Internetbanking

ČSOB platba

Ak máte účet v ČSOB a aktivovaný internet banking, využite túto možnosť. Kupón Vám pošleme zvyčajne hneď po zaplatení počas pracovnej doby ČSOB banky. Cez víkendy a po 18:00 večer v pracovné dni sa platby pripisujú nasledujúci pracovný deň ráno.

 

Bankový prevod / vklad na účet

Bankovým prevodom alebo vkladom

Peniaze pošlete Internet bankingom Vašej banky alebo vkladom na náš bankový účet do 3 dní od nákupu (platby prijímame aj po skončení časového limitu na objednanie, t.j. skončenia ponuky na portáli). Kupón Vám pošleme, keď sa platba pripíše na náš účet (zvyčajne 1 až 3 pracovné dni). Naše platobné údaje a podklady na medzinárodné platby nájdete na našej kontaktnej stránke.