Adrenalínový výstup na Lomnický alebo Gerlachovský štít s ubytovaním, výcvikom a zapožičaním výstroja - zážitok, ktorý stojí za to!

Víkendový adrenalínový zážitok „Výstup na Gerlachovský štít“

Pokorte najvyššie tatranské štíty zimným výstupom na Gerlach alebo Lomničák! Víkendový zážitok v Tatrách - prípravný výcvik, samotný výstup, ubytovanie a zapožičanie výstroja teraz len za 199 €.

Víkendový adrenalínový zážitok „Výstup na Gerlachovský štít“

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 6 variantov.

11x kúpené

Posuňte hranice svojej odvahy a vystúpte na tatranský štít!

Radi prijímate výzvy a zdolávate "neprekonateľné prekážky"? Nič pre vás nie je nemožné? Alebo má vaša blízka osoba dobrodružnú povahu a túžite ju prekvapiť netradičným darčekom?

V spolupráci s Mountain Pro Guiding vám ponúkame jedinečný dvojdňový adrenalínový zážitok - zimný výstup na Gerlach alebo Lomničák (Dedo), počas ktorého môžete zažiť niečo nezvyčajné a nezabudnuteľné na celý život. Vo Vysokých Tatrách na vás čaká turistika, hory, dobrodružstvo a úžasný zážitok z prekonávania svojich limitovov!

Profesionálni horskí vodcovia UIAGM z Mountain Pro Guiding myslia na vašu bezpečnosť, preto sme spojili výnimočný výstup s odborným výcvikom, ktorí vás pripraví na zimné horské prostredie. Zverte sa do rúk profesionálov a adrenalínové dobrodružstvo sa môže začať!

V skratke

  • zľava na víkendový adrenalínový zážitok v Tatrách
  • zimný výstup na Gerlachovský štít alebo zimný výstup na Lomnický štít
  • oba patria k najnavštevovanejším vrcholom vo Vysokých Tatrách
  • 1. a 2. najvyšší vrchol Slovenska, Vysokých Tatier a celých Karpát
  • Lomnický štít sa v ľudovom názvosloví nazýva Dedo
  • výcvik pod vedením profesionálny horských vodcov UIAGM
  • zapožičanie výstroja, cepínu a mačiek
  • stredne náročný terén - užite si nezabudnuteľný zážitok
  • ubytovanie na 2 noci v cene
  • náš tip na originálny a hodnotný vianočný darček

 

Gerlachovský štít

Informácie

Potrebná objednávka na tel.č.:+421 907 528 355 alebo na email: info@mountainproguiding.com. Mountain Pro Guiding si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť alebo prispôsobiť program v závislosti od konkrétneho počasia a lavínovej situácie. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu. Kupón obsahuje: profesionálny výcvik, 2x ubytovanie v penzióne v priváte Sherpa, zapožičanie lavínového výstroja, zapožičanie cepínu a mačiek, služby horského vodcu UIAGM. V cene nie je zahrnutý transfer na Sliezsky dom a späť pre Gerlachovský štít alebo lanovka do Lomnického sedla a späť pre Lomnický štít.