Adrenalín

20 € darčeková poukážka na Motokáry Tatry Svit

Motokáry Tatry / Vysoké Tatry

už 19 zákazníkov

18
V dunajských vodách objavili nový druh. Pozorovatelia z Bratislavy si všimli jeho ladné pohyby, podmanivý zovňajšok a arómu dobrého sektu v jeho okolí. Rezervujte si stretnutie a budete prekvapení! Exkluzívna ponuka na ZaMenej.sk
32%

Plavba po Dunaji na motorovom člne pre 6 osôb

VINCOM Services s.r.o. / Bratislava

od 89
Zažite šialenú jazdu plnú adrenalínu na motokárach v hale Motokáry Tatry Svit. Otestujte svoju obratnosť v zákrutách pri vysokej rýchlosti a rozdajte si to so svojou partiou! Detailne overená ponuka našim tímom Exkluzívna ponuka na ZaMenej.sk
31%

Adrenalín na motokárach vo Vysokých Tatrách

4,67 / 5

Motokáry Tatry / Vysoké Tatry

už 590 zákazníkov

3,80
Prevezte sa na fantastickom Ferrari alebo Lamborghini, dupnite na plyn a splňte si sen! Zážitková 15 alebo 30-kilometrová jazda na luxusnom športovom aute štartuje v Bratislave alebo Zvolene. Detailne overená ponuka našim tímom
61%

Adrenalínová jazda na Ferrari alebo Lamborghini

Nová sezóna 2019
4,40 / 5

ZaMenej.sk Produkty / Bratislava / Lamač

už 115 zákazníkov

od 59

Zážitkový let balónom - rôzne po Slovensku

ZaMenej.sk Produkty

už 20 zákazníkov

128
Ak hľadáte netradičý darček pre svojich blízkych, skvelým tipom je zážitkový let športovým lietadlom. Na výber máte 20-60 minútový let s asistenciou inštruktora po trase, ktorú si sami vyberiete!
33%

Zážitkový let po vlastnej trase

5,00 / 5

Pilot Club - Letecká škola s.r.o. / Pezinok

už 40 zákazníkov

od 59,90
Získajte váš vlastný vodičák na jachtu! Zúčastnite sa 3-dňového kapitánskeho kurzu od Yacht Travel a staňte sa vodcom malého plavidla alebo veliteľom námorného rekreačného plavidla!
21%

Kapitánske kurzy od Yacht Travel

Yacht Travel / Žilina

8 termínov

od 276
Užite si jazdu rýchlo a zbesilo na snežnom skútri v Ski Rejdová. Zažite ten pravý adrenalín a spoznajte krásy Slovenského rudohoria tak, ako ste ich ešte nikdy nevideli!
50%

Jazda na snežnom skútri v SKI Rejdová

Ski Rejdová / Slovenské rudohorie

od 19,90
Pokorte najvyšší vrchol Slovenska s Mountain Pro Guiding! Víkendový zážitok v Tatrách tvorí prípravný výcvik, výstup, ubytovanie a zapožičanie výstroja.
23%

Zimný výstup na Gerlach so zapožičaním výstroja

Mountain Pro Guiding / Vysoké Tatry

269
Milujete adrenalín v krvi a vietor vo vlasoch? Vyskúšajte zoskok padákom bez inštruktora! Predchádza mu parašutistický výcvik, ktorý vás naučí všetko, čo potrebujete k skoku z 1200 metrov.
21%

Parašutistický zoskok bez inštruktora s výcvikom

Pre najväčších odvážlivcov

Jaromír Kužma - parašutistické zoskoky / Trnava

119
Odvážne kúsky a zážitky pre milovníkov adrenalínu, ktorý dvíha krv v žilách. Nečakané dobrodružstvo za nezvyčajne nízku cenu!