Wellness pobyt v Hotel Sitno**** Forest Resort

Vitajte v Hotel Sitno**** Forest Resort situovanom v malebnej prírode Štiavnických vrchov. Svojou polohou, necelých 6 km od hlavnej dopravnej spojnice miest Bratislava a Banská Bystrica a vzdialenosťou len 165 km od Bratislavy, je ľahko dostupný z ktoréhokoľvek miesta na Slovensku Hotel prešiel rozsiahlou rekonštrukciou a v súčasnosti Vám ponúka 329 lôžok v príjemne zariadených izbách a apartmánoch. Široká ponuka služieb Wellness & Spa centra 4 ELEMENTS podporená termálnou vodou, rozsiahly areál s vonkajším bazénom, adventure golfovým ihriskom a okolitá príroda ponúkajú množstvo príležitostí pre oddych. Hotel SITNO je moderným zariadením, ktorého poslaním je poskytovať kvalitné služby v príjemnom prostredí.

2 osoby, 3 osoby, 4 osoby Raňajky Hotel Vlastná doprava 4* Parkovanie zadarmo, WiFi, Wellness

V skratke

Cena obsahuje

 • ubytovanie v dvojlôžkovej izbe v Hotel Sitno**** Forest Resort
 • stravovanie formou raňajok - dostupnosť služieb závisí od nariadenia vlády a aktuálnej situácie v čase pobytu
 • neobmedzený vstup do 4 Elements Aqua & Wellness - dostupnosť služieb závisí od nariadenia vlády a aktuálnej situácie v čase pobytu
 • neobmedzený vstup do dvojpodlažného detského kútika MiniMe - dostupnosť služieb závisí od nariadenia vlády a aktuálnej situácie v čase pobytu
 • neobmedzené WiFi pripojenie
 • bezplatné parkovanie

Cena neobsahuje

 • dopravu (vlastná doprava)
 • miestne poplatky (cca 1 € noc/osoba, platí sa na mieste)
 • poistenie storno (voliteľné)

Podmienky

- obsadenosť termínov si overujete priamo v CK Pelikan
- potrebná rezervácia pobytu e-mailom na pobyty@pelikan.sk alebo 02 / 3216 6321 
- termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. 
- všeobecné obchodné podmienky CK nájdete na tomto odkaze

Ubytovanie v hoteli Sitno****

 • Hotel Sitno****
 • Nachádza sa v obci Vyhne, uprostred príjemného prostredia hôr Banskej Štiavnice, 15 km od historického mesta Banská Štiavnica, 26 km od  lyžiarskeho strediska Ski Krahule.
 • Vybavenie dvojlôžkových izieb: 
 • Dvojpostelová izba poskytuje komfortné ubytovanie pre 2 a max. 3 osoby. Izba je vybavená 2 pevnými lôžkami a roztahovacím kreslom, ktoré sa v prípade potreby využíva ako prístelka. Súčasťou vybavenia je kúpelňa s vaňou alebo sprchovým kútom, minibar, trezor, zabudovaný sušič vlasov, kvalitné 3D ortopedické matrace ZAREN, LCD televízor, satelitné pripojenie, telefón, bezplatné WI-FI pripojenie. Za príplatok si môžete na vyžiadanie objednať apartmány, suity alebo rodinnú izbu.
 • Vybavenie hotela: 
 • Pre rodiny s deťmi - MiniMe je dvojposchodový detský kútik, v ktorom sa môžu Vaše deti bezstarostne hrať, behať, skákať, maľovať ci rozvíjať svoje schopnosti v príjemnej a priateľskej atmosfére. O vaše deti sa počas celého dňa postará skúsený a odborný personál. MiniMe Club je určený deťom od 4 do 12 rokov, mladšie deti sa tu môžu hrať pod dohľadom rodičov.
 • Športové aktivity - V interiéri hotela sa môžete odreagovať pri bowlingu, biliarde, stolnom tenise, X-Boxe, stolnom futbale, air hockey či šípkach. V hotelovom areáli sa nachádza vonkajší termálny bazén, vonkajší malý bazén, Adventure golf, 2 tenisové kurty a ihrisko na plážový volejbal.
 • Wellness - 4 Elements Day Spa - koncept masážnych procedúr a ošetrení vytvára novú cestu oddychu a relaxácie, ktorá bude sprevádzaná našimi jedinecnými produktmi znacky 4 elements Day Spa. Počas pobytu v priestoroch Day Spa Vás budú sprevádzať okúzlujúce vône produktov a liečivé chute našich domácich bylinkových čajov. Dokonalý relax Vám poskytne Wellness relax zone (relaxacná zóna),v ktorej sa nachádzajú 4 sauny (suchá, parná, solná, infrasauna) a relaxacný bazén s liecivou termálnou vodou obohatenou minerálnymi látkami ako je železo, vápnik, horcík, kremík, síra. Dalšou možnosťou aktívneho relaxu je Pool & Active zone (bazénová zóna), kde sa nachádza vnútorný plavecký bazén a Pool bar s relax bazénom. Počas letnej sezóny (máj-september) je táto zóna obohatená aj o vonkajšie bazény – plavecký bazén a detský Kopkov bazén. Relaxačný vírivý kúpeľ si môžete vychutnať aj v privátnej jacuzzi. V našej vírivke môžete strávit romantické chvíle vo dvojici s pohárom Hubert de Luxe alebo ju môžete využiť aj s priateľmi (max. 4 osoby).
 • Gastronómia -  A lá carte reštaurácia ponúka kvalitné gastronomické služby, široký výber jedál z nášho jedálneho lístka, široký výber nápojov, rozmanitú vínnu kartu a príjemné prostredie. Lahodné jedlo si môžete vychutnať aj na novo zrekonštruovanej letnej terase, ktorá ponúka jedinečný výhľad na areál hotela s vonkajším termálnym bazénom, adventure golfovým ihriskom a krásnu prírodu Štiavnických vrchov. Terasa s komfortným ratanovým sedením je priamo prepojená vonkajším schodiskom s bazénovou terasou. Promenade reštauráciu Vám odporúčame najmä na stravovanie formou bohatých bufetových stolov, kde je pripravených niekoľko druhov hlavných jedál, prílohy, šaláty, dezerty a polievky. Raňajky formou bufetových stolov sa podávajú v čase 7:00 – 10:00, obed v čase 12:00 - 14:00, večera v čase 18:00 - 20:00. Wine, Coffee & Tea Lounge je príjemným priestorom na posedenie pri šálke kávy či čaju s Vašimi priateľmi a známymi. Pánom ponúka aj zábavu a oddych pri sledovaní športových programov. Grill & Sport bar je vhodným miestom na grilovanie, varenie gulášu a rôzne teambuildingové aktivity. V jeho blízkosti je aj vonkajší bar so širokou ponukou alko a nealko nápojov. Kapacita Grill & Sport baru je 100 miest. Možnosť využitia je počas celej letnej sezóny.
 • Foodie kulinárske štúdio:
  Novootvorené kulinárske štúdio nájdete priamo v našom hoteli. Priestory Foodie ponúkajú možnosti na usporiadanie voľnočasových aktivít pre ubytovaných aj neubytovaných hostí, tematických kurzov varenia alebo kreatívnych teambuildingových aktivít pre firmy a kolegov. Špeciálne kurzy varenia delené podľa svetových kuchýň alebo špecifických tém (Indická, Talianská, Grécka, Moderná Slovenská kuchyňa, Steaky, Sushi, špeciality z rýb a množstvo ďalších kurzov...) Zábavné kurzy varenia prispôsobené pre rodiny s deťmi (príprava ľahkých a rýchlych chuťoviek alebo netradičné rodinné obedy, kedy varí celá rodina). Detské oslavy narodenín (Ponúkame netradičné oslavy narodenín – aj príprava narodeninových chuťoviek môže byť zábavou, varenie s maskotom a súťaže dodajú oslave ten pravý zážitok).
 • Adresa hotela: Vyhne 103, 966 02 Vyhne, Slovensko
 • Check in: od 16:00 h
 • Check out: do 10:00 h
 • (Úroveň ubytovacieho zariadenia je klasifikovaná podla štandardov krajiny, v ktorej sa ubytovacie zariadenie nachádza.)
 • Zobrazenie na mape

Cestovné poistenie

V cene nie je zahrnuté cestovné poistenie.

CK Pelikán ponúka možnosť uzatvoriť individuálne poistenie na cestu a pobyt:

 • poistenie STORNO - zahŕňa poistenie storna a poistenie prerušenia cesty

Cena poistenia závisí od územnej platnosti (európa/svet), celkovej ceny objednávky na osobu a od dĺžky trvania pobytu.

Dôležité informácie

V prípade, ak plánujete cestu spolu ako väčšia skupina a máte záujem o garanciu ubytovania v rovnakom hoteli, prosím kontaktujte náš Zákaznícky servis ešte pred ukončením rezervácie, alebo ihneď po jej vytvorení pre okamžité zaznačenie požiadavky. Naši pracovníci vám radi preveria aktuálnu dostupnosť miest pre daný termín. V prípade ak tak klient neurobí, nevieme garantovať objednávku rovnakého hotela.

UPOZORNENIE - pri rezervácii je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade.