Letecký silvestrovský zájazd do Turecka v 5* hoteli Titanic Lara Beach s all inclusive

Letecký zájazd do Turecka na 8 dní (7 nocí) pre 1 osobu

Zažite Silvester na Titanicu! Žiadne ľadovce na obzore len luxus, all inclusive a nádherné more. Letecký silvestrovský zájazd do Turecka s CK EKO Travel!

Letecký zájazd do Turecka na 8 dní (7 nocí) pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

3x kúpené

Vychutnajte si novoročný ohňostroj z Titanicu

Ohlušujúce výbuchy odrážajúce sa od panelákov na sídliskách, treskúca zima a v televízii silvestrovská estráda - klasický slovenský Silvester. Vymeňte papučovú kultúru za neuveriteľný zážitok, na ktorý nezabudnete do konca dní! Vyberte sa na Silvestra do Turecka, priamo do luxusného 5* hotela Titanic Lara Beach. Žiadne ľadovce však na obzore nebudú - čaká vás all inclusive, neobmedzený vstup do SPA centra, Silvestrovský galavečer a nádherné more. V cene je aj výlet do Pamukkale - k snehobielym travertínovým terasám odkiaľ vyvierajú termálne pramene. Ak ste v lete dovolenku z nejakého dôvodu nestihli alebo len chcete repete, využite jedinečnú ponuku s odletom z Viedne!

V skratke

  • zľava na 8-dňový letecký zájazd pre 1 osobu do hotela Titanic Lara Beach 5*
  • stravovanie ALL INCLUSIVE formou bufetu
  • hotel sa nachádza priamo na piesočnatej pláži Lara
  • SPA centrum s vírivkou, saunu, tureckými kúpeľami a bazénmi
  • vhodné pre rodiny s deťmi
  • návšteva Pamukkale k svetoznámym prameňom, ktoré vyvierajú na travertínových terasách
  • Silvestrovský galaprogram ako BONUS

Informácie

Kupón zahŕňa: letecká preprava z Viedne do Antalye a späť; 20 kg odbavená batožina a do 5 kg príručná batožina; transfer z letiska do hotela a späť; uvítací nápoj; 5 x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe v luxusnom 5* hoteli Titanic Beach Resort s all inclusive; využívanie SPA centra - neobmedzene bazény, vírivku, saunu a 20% zľava na procedúry; výlet do Pamukkale vrátane vstupných poplatkov; 2 x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe v termálnom hoteli v oblasti Denizli s plnou penziou; preprava v moderných a pohodlných klimatizovaných autobusoch počas výletov; kvalifikovaný český alebo slovenský sprievodca; Silvestrovský galavečer; zákonné poistenie CK proti insolventnosti. V cene nie je zahrnuté: príplatok za 1-lôžkovú izbu: 169 € / osoba / celý pobyt; všetky letiskové, palivové a bezpečnostné poplatky 139 € / osoba. Po obdržaní kupónu je potrebné nahlásiť sa ihneď v CK, max. do 14 dní pred odletom a rezervovať si zájazd na 0948 107 696 alebo mailom na ck@eko-travel.skTermín odporúčame rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu. Cena nezahŕňa: komplexné cestovné poisteniena požiadanie možnosť vybavenia cestovného poistenia cez CK: 13,20 €/pobyt/os. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

EKO-TRAVEL, s.r.o.

Závodská cesta 2945/38
010 01 Žilina
 
telefón:
0948 107 696