Letecký silvestrovský zájazd do Turecka v 5* hoteli Titanic Lara Beach s all inclusive

3x kúpené

Vychutnajte si novoročný ohňostroj z Titanicu

Ohlušujúce výbuchy odrážajúce sa od panelákov na sídliskách, treskúca zima a v televízii silvestrovská estráda - klasický slovenský Silvester. Vymeňte papučovú kultúru za neuveriteľný zážitok, na ktorý nezabudnete do konca dní! Vyberte sa na Silvestra do Turecka, priamo do luxusného 5* hotela Titanic Lara Beach. Žiadne ľadovce však na obzore nebudú - čaká vás all inclusive, neobmedzený vstup do SPA centra, Silvestrovský galavečer a nádherné more. V cene je aj výlet do Pamukkale - k snehobielym travertínovým terasám odkiaľ vyvierajú termálne pramene. Ak ste v lete dovolenku z nejakého dôvodu nestihli alebo len chcete repete, využite jedinečnú ponuku s odletom z Viedne!

1 osoba 8 dní All-inclusive Hotel Letecky 5* Sprievodca, WiFi, Klimatizácia, Wellness, More, Pre rodiny, Športové vybavenie, Terasa, Poistenie, Detské ihrisko, Masáže, Požičanie šport. potrieb, Požičovňa áut, Bazén, Sauna, Vírivka Dospelá osoba

V skratke

 • zľava na 8-dňový letecký zájazd pre 1 osobu do hotela Titanic Lara Beach 5*
 • stravovanie ALL INCLUSIVE formou bufetu
 • hotel sa nachádza priamo na piesočnatej pláži Lara
 • SPA centrum s vírivkou, saunu, tureckými kúpeľami a bazénmi
 • vhodné pre rodiny s deťmi
 • návšteva Pamukkale k svetoznámym prameňom, ktoré vyvierajú na travertínových terasách
 • Silvestrovský galaprogram ako BONUS

Platnosť kupónu

do 3.01. 2017

Podmienky

 • pred zakúpením kupónu na zájazd sa informujte o aktuálnej obsadenosti termínu v cestovnej kancelárii
 • po obdržaní kupónu je potrebné nahlásiť sa ihneď do cestovnej kancelárie, maximálne do 14 dní pred plánovaným odletom a rezervovať si zájazd na tel. č.: 0948 107 696 alebo mailom na ck@eko-travel.sk
 • termín odporúčame rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu

Poskytovateľ

EKO-TRAVEL, s.r.o.

Závodská cesta 2945/38
010 01 Žilina
 
telefón:
0948 107 696
 

V cene kupónu za 460 € je zahrnuté:

 • letecká preprava z Viedne do Antalye a späť
 • 20 kg odbavená batožina a do 5 kg príručná batožina 
 • transfer z letiska do hotela a späť 
 • uvítací nápoj
 • 5 x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe v luxusnom 5* hoteli Titanic Beach Resort s all inclusive
 • využívanie SPA centra - neobmedzene bazény, vírivku, saunu a 20% zľava na procedúry  
 • Výlet do Pamukkale vrátane vstupných poplatkov
 • 2 x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe v termálnom hoteli v oblasti Denizli s plnou penziou
 • preprava v moderných a pohodlných klimatizovaných autobusoch počas výletov
 • kvalifikovaný český alebo slovenský sprievodca
 • BONUS!!! Silvestrovský galavečer!!! ( v hodnote 120,-Euro / osoba )
 • zákonné poistenie CK proti insolventnosti

 

Termín:

 • 27.12.2016 - 03.01.2017

 

V cene nie je zahrnuté:

 • príplatok za 1-lôžkovú izbu: 169 € / osoba / celý pobyt
 • všetky letiskové, palivové a bezpečnostné poplatky 139 € / osoba

 

Deti do 12 rokov v sprievode 2 platiacich osôb majú pobyt s 20 % zľavou.

 

Titanic Beach Resort*****

Ide o hotel luxusnej triedy, ktorý je postavený v podobe výletnej lode Titanica a nachádza sa 12 km od Antalye priamo na piesočnatej pláži Lara. K vybaveniu patrí priestranná vstupná hala s palmami, recepcia, lobby bar, 5 panoramatických výťahov, hlavná reštaurácia, 7 à la carte reštaurácii (za poplatok), rôzne bary, cukráreň, obchody (šperky, butik, kožené výrobky, suveníry), kaderníctvo. Okrem toho hotel ponúka bazény, tobogány, SPA centrum, animácie a detský klub (4-12 rokov). Môžete tiež využiť aj wellness a športové zariadenia, krytý vyhrievaný bazén, fitness centrum, turecké kúpele, saunu alebo vírivku.

Všetky izby majú vlastnú sprchu, WC, sušič vlasov, telefón, TV, minibar, trezor, klimatizáciu/kúrenie a balkón alebo terasu.

 

All inclusive zahŕňa:

Strava pozostáva z raňajok, neskorých raňajok, obedu a večere formou bufetu, občerstvenia (od 12:30 do 15:00), popoludňajšieho čaju/kávy a zákusku (od 15:30 do 16:30), polnočného občerstvenia (od 23:00 do 24:00), miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (od 10:00 do 2:00). Minibar je dopĺňaný denne vodou a nealkoholickými nápojmi.

 

1. deň: Prílet do Antalye

Odlet z Viedne. Po prílete do Antalye vás na letisku privíta slovensky alebo česky hovoriaci sprievodca, ktorý vám zabezpečí transfer do hotela a ubytuje vás v 5* hoteli Titanic Beach Resort v stredisku Lara.

2. deň: Info stretnutie

Na privítacom koktaili sa dozviete podrobné informácie o hoteli, okolitom prostredí a o programe počas nasledujúcich dní. Môžete využiť služby hotela a v popoludňajších hodinách podnikneme spoločne krátky výlet po okolí.

3. deň: Antalya – Pamukkale

Výlet s prenocovaním do PAMUKKALE - kultúrne dedičstvo UNESCO. Dnes vás čaká výlet do oblasti Denizli. Po ceste navštívite dielňu na výrobu šperkov, kde sa budete mať možnosť pokochať výrobou ale i možnou kútov výrobkov. Ďalej bude vaša cesta nasledovať do známeho antického kúpeľného mesta Hierapolis, ktoré je pomerne dobre zachované a môžete tu obdivovať amfiteáter alebo Kleopatrine kúpele, o ktorých sa hovorí, že keď sa v nich vykúpete, tak o 10 rokov omladnete, Apolónov chrám a veľkolepú nekropolu. Návšteva Hierapolisu je spojená s pobytom na travertínových vápencových terasách svetového unikátu Pamukkale, po ktorých steká termálna liečivá voda. Prenocovanie v hoteli s plnou penziou, kde si môžete vychutnať bazén s termálnou vodou. Prenocovanie v oblasti Denizli v termálnom hoteli.

4. deň: Pamukkale - Laodikya

Po raňajkách bude viesť vaša cesta do Laodikya, mesto ktoré je veľmi dôležité svojimi vykopávkami. Ďalej bude viesť vaša cesta cez pohorie Taurus do mestečka Tavas, tu navštívite miesto, kde vidiecke ženy ručne viažu koberce a vy sa zoznámite s postupom ich výroby. Po obede pôjdete k termálnym vodám – červené termálne pramene, ktoré sú veľmi bohaté na železo. Neskoro popoludní príchod do termálneho hotela v oblasti Denizli.

5. deň: Denizli – Antalya - Slávnostný silvestrovský večer

Dnes po raňajkách vás čaká spiatočná cesta do Antalye, kde po príchode na vás čaká krátka prehliadka historického centra mesta a prístavu, taktiež sa zúčastnite módnej prehliadky kožených výrobkov. Vo večerných hodinách si môžete v hoteli vychutnať slávnostný silvestrovský večer s galavečerou, živou hudbou, tombolou a spoločne privítame Nový rok 2017!

 6. a 7. deň: Individuálne voľno

Po dobrej oslave treba dobrý oddych, načerpať nové sily a zregenerovať telo i ducha. V hoteli máte k dispozícii vnútorné bazény, vyhrievaný vonkajší bazén a wellness. 

8. deň: Návrat domov

V deň odletu vás na letisko odvezie autobus, rozlúči sa s vami váš delegát a následne vás čaká spiatočný let do Viedne.

 

Tipy na výlety: