Dobrodružná túra do tiesňavy Liechtensteinklamm v rakúskych Alpách a na Krimmelské vodopády

Jednodňový turistický zájazd Lichtensteinklamm a na Krimmelské vodopády pre 1 osobu za 55,90 €: doprava minibusom z a do BA, sprievodca-inštruktor, plán túry, nápoj a sladká odmena

Malebná príroda rakúskych Álp! 1-dňová túra jednou z najdlhších, najužších a najhlbších tiesňav Lichtensteinklamm a nádherné Krimmelské vodopády len za 55,90 €. V cene doprava i sprievodca!

Jednodňový turistický zájazd Lichtensteinklamm a na Krimmelské vodopády pre 1 osobu za 55,90 €: doprava minibusom z a do BA, sprievodca-inštruktor, plán túry, nápoj a sladká odmena

Ostatné varianty ponuky

7x kúpené

Vyrazte za dobrodružstvom

Vydajte sa s nami na vzrušujúcu túru po úzkych skalných tiesňavách do rakúskych Álp. Tiesňava Lichtensteinklamm je jedna z najdlhších, najužších a najhlbších skalných tiesňav na území Álp. Uvidíte tiež ohromujúce najvyššie vodopády Európy! K dispozícii bude aj odborný sprievodca a v cene máte aj odvoz a dovoz do Bratislavy.

 

rakuske priesmyky

V skratke

  • zľava na 1-dňový turistický zájazd do tiesňavy Lichtensteinklamm a na Krimmelské vodopády
  • v cene odvoz i dovoz a sprievodca
  • nádherná príroda
  • jedna z najdlhších, najužších a najhlbších tiesňav a najvyššie vodopády Európy
  • skvelý tip na príjemne prežitý letný deň

rakuske priesmyky

Informácie

Potrebná rezervácia vopred na tel. č.: 0911 56 00 22, 02/65 41 10 52 alebo emailom na: adrentour@adrentour.sk. Odporúčame rezerváciu vykonať do 48 hodín od zakúpenia kupónu. Odchod cca o 4:30 hod. z mostu Lafranconi, príchod o cca 23:00 hod. na Lafranconi. Rady a upozornenia: nezabudnite si so sebou zobrať platný doklad totožnosti, je potrebné počítať s každým počasím a tomu prispôsobiť výstroj, nezabudnite na prípadné vreckové (min. na vstup do tiesňav cca 8 €), je vhodné zabezpečiť sa stravou z domova. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Adren Club

 

Nábrežie arm. gen. L. Svobodu 36
831 02 Bratislava
 
Telefón:
0911 56 00 22
02/65 41 10 52
(volať v pracovné dni od 10:00 - 17:00)