Letný oddych pre štyroch v priestranných a luxusných Apartmánoch Lomnica**** vo Vysokých Tatrách

Ubytovanie v luxusnom apartmáne "III" na 3 dni (2 noci) pre 4 osoby za 99 € - platí len cez pracovné dni

Letný relax v krásnych Vysokých Tatrách už od 99 € až pre 4 osoby v priestranných a luxusných Apartmánoch Lomnica**** priamo pod Lomnickým štítom. Ideálne pre skvelú rodinnú dovolenku!

Ubytovanie v luxusnom apartmáne "III" na 3 dni (2 noci) pre 4 osoby za 99 € - platí len cez pracovné dni

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 99 do 299

20x kúpené

Pohoda, oddych a luxus v našich veľhorách

Užite si skvelý relax a oddych v očarujúcej horskej tatranskej prírode priamo pod Lomnickým štítom. V oáze pokoja v priestranných Apartmánoch Lomnica**** nájdete luxus za vynikajúcu cenu. Vychutnáte si naozaj nadštandardné ubytovanie s výhľadmi na nezabudnuteľnú tatranskú panorámu.

Každý apartmán je zariadený v inom osobitom štýle a pozostáva zo spálne a obývacej časti s plne vybaveným kuchynským kútom, jedálenským stolom, modernou kúpeľňou a samostatným priestranným šatníkom. Pre rodiny s deťmi sú rodinné apartmány ideálnou voľbou skvelej rodinnej dovolenky. Vyberte si z apartmánov s 3 - 4 pevnými lôžkami, prísteľkami alebo detskými postieľkami.

Zabudnite na stiesnené hotelové izby, doprajte si skutočný komfort v priestranných štýlových apartmánoch!

 

V skratke

  • zľava na pobyt na 3, 4 alebo 7-dňový pobyt až pre 4 osoby
  • ubytovanie v luxusných apartmánoch "III"
  • možnosť využívania záhradného altánku s krbom, fitness a jaccuzzi
  • využívanie detského ihriska a vstup na vyhliadkovú vežu v cene
  • množstvo kultúrnych pamiatok i zábavných atrakcií v okolí

 

Informácie

V cene kupónu je zahrnuté: využívanie detského ihriska a vstup na vyhliadkovú vežu. 30% zľava na vstup na 2 hod. do wellness (parná, fínska a infra sauna, vnútorná vírivá vaňa a odpočívareň) - 12 €/osoba, 20% zľava do Aquacity Poprad, 10 - 15% zľava v športovom centre Pieniny, 20% zľava v gastro zariadení Koliba v Poprade, 10% zľava v štýlovom pube HUMNO v Tatranskej Lomnici. Informácie k ponuke a k rezervácii získate na tel. čísle: +421 917 228 520 alebo cez e-mail: rezervacie@apartmanylomnica.sk. Je potrebná rezervácia vopred prostredníctvom rezervačného systému na www.apartmanylomni­ca.sk/rezervacia. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Cena nezahŕňa ubytovací poplatok: 0,50€ /dospelá osoba/noc. Pri kupóne na 3-dňový pobyt sa platí i poplatok za záverečné upratovanie 20 €. Check in po 14:00 hod., check out do 10:00 hod. Pri jednej návšteve je možné využiť neobmedzené množstvo kupónov. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Apartmány Lomnica****

 

Tatranská 610
059 52 Veľká Lomnica
 
telefón:
+421 917 228 520