Zima v Poloninách - užite si pobyt v Hoteli Armales s wellness*** a polpenziou

Silvestrovský pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby s polpenziou a hodinovým vstupom do wellness + silvestrovským programom

Urobte si výlet do nášho Národného Parku Poloniny a oslávte tu trebárs aj Nový rok! Pozýva vás pohodlný Hotel Armales*** s polpenziou a wellness.

Silvestrovský pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby s polpenziou a hodinovým vstupom do wellness + silvestrovským programom

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 69 do 106

4x kúpené

Poklady prírody na dosah ruky

V Poloninách na vás rozhodne nečaká polovičný zážitok. Užite si vzácne chvíle v našom najvýchodnejšom národnom parku, ktorý ponúka množstvo prírodných krás aj turistických atrakcií. Pozýva vás romantický Hotel Armales *** v obci Stakčín. Okrem výbornej polpenzie je v cene balíčka aj prístup do wellness s himalájskou soľnou izbou, ruskou baňou či perličkovým kúpeľom. Odporúčame tiež urobiť si netradičný výlet do ukrajinského Užhorodu alebo do Humenného - tunajší renesančný kaštieľ rozhodne stojí za pozretie!

V ponuke je i silvestrovský variant so zábavou, živou hudbou, tombolou, prípitkom a ohňostrojom. Oslávte príchod Nového roka vo veľkom štýle!

V skratke

  • zľava na 3-dňový pobyt v Hoteli Armales*** pre 2 osoby
  • v cene polpenzia
  • poloha hotela v krásnom prostredí Národného parku Poloniny
  • široké možnosti na zimné športy, turistiku a poznávanie okolitých miest
  • vstup do wellness

 

Informácie

Po zakúpení kupónu je potrebná rezervácia vopred telefonicky na t.č.: 057/7674247. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Check in od 14:00 hod, check out do 10:00 hod. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Termíny silvestrovského pobytu: 30.12.2016 - 1.1.2017  a 31.12.2016 - 2.1.2017. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Hotel Armales***

 

Duchnovičova 282/1 
067 61 Stakčín
 
telefón:
057/ 767 42 47