Perly Francúzskej riviéry počas silvestrovského zájazdu s CK Adria Travel

Silvester na Francúzskej riviére pre 1 osobu za 179€: doprava autobusom, 2x ubytovanie v hoteli s raňajkami, služby sprievodcu, prehliadky podľa programu bez vstupov, poistenie proti úpadku CK

Oslavy Nového roka na Francúzskej riviére s CK Adria Travel len za 179 €. Čaká na vás slávne Monaco, Cannes, Nice či Saint-Tropez! V cene autobusová doprava a ubytovanie v hoteli!

Silvester na Francúzskej riviére pre 1 osobu za 179€:  doprava autobusom, 2x ubytovanie v hoteli s raňajkami, služby sprievodcu, prehliadky podľa programu bez vstupov, poistenie proti úpadku CK

Ostatné varianty ponuky

2x kúpené

Nezabudnuteľný Silvester na Azúrovom pobreží

Aj vás vždy lákalo prechádzať sa rovnakými uličkami ako hviezdy v Cannes či boháči v Monacu? Spoznať Saint-Tropez, ktoré preslávil legendárny Louis de Funès? Poďte si s nami tento sen splniť a vydajte sa na nezabudnuteľný silvestrovský zájazd a strávte posledné hodiny roka 2015 na Francúzskej riviére! 
 
 

V skratke

  • zľava na 5-dňový silvestrovský zájazd na Francúzsku riviéru
  • 2 x hotelové ubytovanie a francúzske raňajky
  • doprava klimatizovaným autobusom s WC
  • služby sprievodcu počas celého zájazdu
  • prehliadky podľa programu bez vstupov
  • poistenie proti úpadku CK
  • Silvester a privítanie Nového roka v Cannes

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebné ihneď kontaktovať cestovnú kanceláriu a rezervovať si termín s uvedením čísla kupónu na traveladria@traveladria.eu. Termín je nutné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami vybranom termíne. Príplatky za nástupné miesta: Bratislava – bez príplatku; Nitra, Trnava - 10 €/os., Žilina, Trenčín, B. Bystrica, Zvolen - 15 €/os.; Košice, Prešov, Poprad, Ružomberok - 20 €/os.. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Cestovná kancelária ADRIA TRAVEL

 

telefón:
+421 911 692 269
+421 48 324 0035