Rodinný relax aj so štvornohým miláčikom pri areáli termálneho kúpaliska Vadaš v Štúrove na 4 dni až pre 7 osôb

Pobyt v štúdiu na 4 dni (3 noci) pre 2 - 4 osoby vrátane detí

Ubytujte sa s blízkymi v štúdiách a apartmánoch Petra v Štúrove blízko najmodernejších termálnych komplexov Vadaš a Ostrihom. Teraz už od 79 € pre 2 až 7 ľudí a vášho psíka. Odštartujte letnú sezónu!

Pobyt v štúdiu na 4 dni (3 noci) pre 2 - 4 osoby vrátane detí

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 4 varianty.

cena od 79 do 220

10x kúpené

Sezóna plná slnečných lúčov a vody začína!

Neviete sa už dočkať teplých dní a dotyku lúčov slnka? Odštartujte leto už od mája a strávte vašu prvú tohtoročnú dovolenku plnú kúpania. Zoberte rodinku,  priateľov a ešte aj svojho psíka a ubytujte sa v apartmánoch alebo štúdiách blízko areálu termálneho kúpaliska Vadaš v Štúrove. Okrem jedného z najväčších kúpalísk na Slovensku, môžete zájsť aj do blízkeho termálneho kúpaliska Ostrihom, ktoré patrí medzi najnovšie a najmodernejšie kúpeľné komplexy s možnosťou kúpania vonku alebo vo vnútri. Zažite dni nabité relaxom a zábavou v termálnych vodách - stačí si len prstom ukázať, kam zavítate teraz!

V skratke

  • zľava na pobyt blízko termálneho kúpaliska Vadaš pre 2 až 7 osôb
  • ubytovanie v apartmáne alebo štúdiu na 4 dni
  • možnosť využitia výbornej polohy blízko termálnych kúpalísk Vadaš a Ostrihom
  • v cene je wifi a parkovanie, spotreba vody, elektriny, posteľné prádlo
  • možnosť ubytovania aj so psom

 

Informácie

Obsadenosť termínov si overujete priamo v CK, ktorá pobyt poskytuje. Po obdržaní kupónu je nutné rezervovať si termín na tel. čísle +421 2 446 351 41 alebo +421 903 463 863. Po rezervácii termínu je potrebné zaslať číslo a heslo kupónu, meno, telefónne číslo a rezervovaný termín na e-mail: nikolaj@nik-slovakia.sk. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Miestne poplatky a tobogany sa platia na mieste. Pobyt so psom nie je možný! Počet ubytovaných je aj vrátane detí! Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

N.I.K. Slovakia spol. s r.o.

Cestovná kancelária

 

Vajnorská 34
931 03 Bratislava 3
 
Telefón:
+421 2 446 351 41
+421 903 463 863
 
 

Adresa ubytovania:

Balássiho 64
94301 Štúrovo