Vysoké Tatry: zimný pobyt v Penzióne Monty Ranch so zľavou na vstup do sauny

Pobyt v Penzióne Monti Ranch na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby

Urobte si voľno a vyberte sa do Tatier. V Penzióne Monty Ranch vás poteší nádherný výhľad aj relax v saune. Pobyt na 3 dni pre 2 osoby máte za tú najvýhodnejšiu cenu.

Pobyt v Penzióne Monti Ranch na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby

Ostatné varianty ponuky

5x kúpené

Zimná dovolenka podľa vášho gusta

Koľko koní má vaše auto? Ktorého z nich môžete po vydarenej jazde odmeniť kockou cukru či pohladením? V Monty Ranchi pod Tatrami to urobiť môžete! Užite si nádherné zasnežené dni v tatranskej dedinke Štôla. Len na skok máte obľúbené lyžiarske strediská v Smokovci, Tatranskej Lomnici a na Štrbskom Plese. K dokonalému oddychu vám prispeje horúca sauna a nádherný výhľad na hory. V areáli penziónu sa nachádza okrem koní aj množstvo iných zvierat, s ktorými sa budete môcť zoznámiť vy i vaše deti. Príďte si s vašimi najbližšími užiť zimu do našich veľhôr!

V skratke

  • zľava na pobyt pre 2 osoby v Penzióne Monty Ranch
  • 50% zľava na vstup do sauny v cene pobytu
  • rodinná atmosféra
  • množstvo zvierat v areáli penziónu
  • ľahká prístupnosť autom neďaleko výjazdu z diaľnice
  • v blízkosti najlepšie lyžiarske strediská v Tatrách

 

Informácie

Obsadenosť termínov si overujte priamo v penzióne Monty Ranch, ktorý pobyt poskytuje. Potrebná rezervácia na tel. č.: +421 908 255 957  (od 8:00 do 20:00) alebo mailom na juraj115.petrus@gmail.com (pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu). Pri nástupe na pobyt je potrebné sa preukázať vytlačeným kupónom. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu pobytu je nutné nahlásiť min. 7 dní pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť. Cena platí len pri obsadení izby dvomi osobami. V cene pobytu nie je zahrnutý rekreačný príplatok: 0,40 €/osoba/noc. Check in od 12:00 hod, check out do 10:00 hod. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

V cene kupónu je zahrnuté:

2x ubytovanie pre 2 osoby

50% zľava na saunu

Poskytovateľ

Monty Ranch

Štôla 83
059 37 Vysoké Tatry
+421 908 255 957
juraj115.petrus@gmail.com