Rakúske Alpy: Pobyt v Apartmánoch Margarethenbad s neobmedzeným vstupom do wellness centra

Pobyt na 8 dní (7 nocí) pre 2 osoby (od nedele do nedele) v apartmáne

Užívajte si neobmedzený wellness s liečivou kúpeľnou vodou! Čistý alpský vzduch v pľúcach uvoľní myseľ i telo. Najlepší oddych s ubytovaním v pohodlných apartmánoch vás čaká v rakúskych Alpách.

Pobyt na 8 dní (7 nocí) pre 2 osoby (od nedele do nedele) v apartmáne

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 209 do 419

Taury namiesto Tatier

Spojenie liečivého prameňa, alpského vzduchu a spoločnosti vašich blízkych = recept na dokonalú dovolenku. Z Apartmánov Margarethenbad budete odchádzať ako znovuzrodený! Nechajte vaše starosti vypariť v saunách a problémy rozpustiť vo vode v bazénoch - v pobytovom balíčku máte neobmedzený vstup do wellness. Alpské chodníčky vás zavedú ku strhujúcim výhľadom či na zasnežené svahy. Príďte si užiť parádnu dovolenku do Rakúska, odkiaľ sa vrátite ako nový človek!

V skratke

  • zľava na pobyt v Apartmánoch Margarethenbad pre dvoch
  • nádherná alpská príroda vôkol
  • wellness centrum s liečivou vodou z prameňa Margaret
  • voda je bohatá na železo, síru a radón
  • poukazy na masáže a ružový kúpeľ
  • veľa možností na turistiku v okolí

 

Informácie

Po zakúpení kupónu je nutná rezervácia termínu na e-mail: info@erholung.at​ alebo telefonicky na 0043 (0)4822 380, pri rezervácii, prosím, uveďte číslo a heslo kupónu. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. V cene nie je zahrnutá miestna daň: 2,70€/osoba/noc. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu. Kupóny je možné využiť v termínoch od 1.12. do 22.12.2021 a od 2.1. do 20.3.2022. Možné príplatky: miestna daň: 2,70 €/osoba/noc, každá ďalšia osoba v apartmáne: 15 €, príplatok za dieťa: 15 €/noc, záverečné upratovanie: 45 €, zapožičanie elektrobicykla: 8 €, možnosť zakúpenia zvýhodnenej Carinthia card: 48 €/osoba (viac ako 100 atracii zdarma).

V cene kupóny je zahrnuté:

ubytovanie v apartmáne (1-3 spálne, 1-3 kúpelní)
jedáleň
menšia kuchynka s vybavením
páčka
postelná bielizeň a uteráky - pozor počas pobytu sa nemenia
neobmedzený vstup do hotelového wellness centra (sauna, parný kúpeľ, infračervená kabína, vírivka, krytý plavecký bazén)
bazén - 7.5.-22.9.2020
tenisový kurt
parkovanie
wifi

 

Poskytovateľ

Apartmány Margarethenbad

Lainach 26
9833 Rangersdorf, Rakúsko
0043 (0)4822 380
info@erholung.at​