Egypt - Hurgada: Letná dovolenka na 8 alebo 15 dní v Magic Beach Resorte**** s all inclusive - odlet z Bratislavy alebo Piešťan

Pobyt na 8 dní (7 nocí) pre 1 osobu s all inclusive a letenkou v cene (odlet z Piešťan)

Relax, potápanie, nákupy, objavovanie? Vyberte sa do Hurgady! Konkrétne do prepychového rezortu Magic Beach**** hneď na pláži. Nájdete tu kopec atrakcií pre tú najlepšiu dovolenku. Presvedčte sa sami!

Pobyt na 8 dní (7 nocí) pre 1 osobu s all inclusive a letenkou v cene (odlet z Piešťan)

Ostatné varianty ponuky

1x kúpené

Zaslúžená dovolenka pri Červenom mori

Leto je konečne tu a vy rozmýšľate ako využiť čas dovolenky na 100%? Zvoľte si Egypt, tú najslnečnejšiu destináciu za najvýhodnejšie ceny! Pri Červenom mori si vychutnáte 4* rezort Magic Beach, ktorý leží hneď pri pláži. Má okrem toho aj vlastné bazény pre deti i dospelých, ponúka masáže, animácie a rôzne plážové športy. Ak túžite po spoločnosti a spoznávaní miestnej kultúry, centrum Hurgady je iba 5 km od hotela. Vyberte si luxusnú dovolenku, pri ktorej naozaj ušetríte!

V skratke

  • zľava na 8-dňový letný pobyt v Egypte 
  • hotelový rezort Magic Beach Resort
  • odlet z Bratislavy alebo z Piešťan
  • 8 alebo 15-dňové varianty
  • v cene all inclusive a letecká doprava s transferom
  • piesočná pláž priamo pri hoteli
  • niekoľko bazénov pre deti i dospelých
  • izby s terasou alebo balkónom
  • plážová výbava z Tovaru Extra od nás GRÁTIS

Informácie

Po zakúpení kupónu je potrebné IHNEĎ vytvoriť rezerváciu telefonicky na tel. čísle 037/657 54 44 alebo e-mailom na info@happytravel.sk, pretože ceny zájazdov sa menia niekoľkokrát denne a v prípade neskoršej rezervácie je možné, že od vás bude CK požadovať doplatenie rozdielu sumy. Pri rezervácii je potrebné zadať mená a vek cestujúcich a číslo kupónu. Cena platí pri ubytovaní 2 osôb. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu. V cene kupónu nie je zahrnuté: komplexné cestovné poistenie Comfort: od 20,80 €/osoba/pobyt (nepovinné), vodné športy, masáže, Wi-Fi, minibar.

V cene kpónu  je zahrnuté:

ubytovanie na 7 nocí

7x all inclusive

delegátske služby

letecká preprava na trase Piešťany - Hurgada - Piešťany

servisné poplatky (letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery letisko-hotel-letisko)

Poskytovateľ

Magic Beach Resort****

Al-Bahr al-Ahmar
Hurgada
Egypt
 
037/657 54 44