Výborné Chorvátsko na 8 dní v Hoteli alebo Pavilónoch Riviera** v Crikvenici s polpenziou

Pobyt na 8 dní (7 nocí) pre 1 dospelú osobu s polpenziou v Pavilónoch Riviéra**

Slnečná 8-dňová letná dovolenka v chorvátskej Crikvenici v Hoteli alebo Pavilónoch Riviera**. V cene je ubytovanie, polpenzia a navyše dieťa do 7 rokov zdarma.

Pobyt na 8 dní (7 nocí) pre 1 dospelú osobu s polpenziou v Pavilónoch Riviéra**

Pobyt na 8 dní (7 nocí) pre 1 dospelú osobu s polpenziou v Pavilónoch Riviéra** Top cena

Cena: 270 €

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 270 do 290

20 zákazníkov

Dobrodošli na Hrvatska!

Chorvátsko je jediná krajina na svete, kde vám kuny vedia spríjemniť dovolenku. A keď sa k tomu ešte pridá nádherne modrá obloha a more, hrejivé lúče slnka, čistá kamienková pláž a príjemný hotel blízko pri vode, môže z toho byť dokonalá letná dovolenka. Stačí už len pribaliť plavky, krém na opaľovanie a tých správnych ľudí. Hotel Riviera a Pavilóny Riviera ** v Crikvenici majú výbornú polohu len na skok od pláže. V cene balíka máte aj polpenziu formou bufetových stolov. Keby vás vylihovanie na pláži omrzelo, v okolí je vždy čo vidieť - bez problémov sa môžete vybrať na jeden z fakultatívnych výletov. Stavte na overenú dovolenku v Chorvátsku! 

Pavilóny Hotela Riviera ** sú novinkou pre sezónu 2018 a ponúkajú zrekonštruované izby s novým vybavením. Sú ideálnou voľbou pre rodiny s deťmi. Tie do 7 rokov majú pobyt bez nároku na lôžko zadarmo a staršie vo veku 7-12 rokov majú ubytovanie a polpenziu s 50% zľavou.

V skratke

  • zľava na 8-dňový pobyt v Chorvátsku pre 1 osobu
  • Hotel a Pavilóny Riviera** v Cirkvenici priamo na pláži
  • polpenzia v cene
  • užite si slnko a more v top sezóne
  • možnosť doobjednania autobusovej dopravy
  • termíny počas celého leta
  • možnosť fakultatívnych výletov
  • dieťa do 7 rokov zdarma bez nároku na lôžko

Informácie

Rezerváciu termínu je potrebné vykonať v CK hneď po zakúpení kupónu, a to e-mailom na ck@eurocrv.sk s uvedením mena, priezviska, tel. kontaktu, čísla a hesla kupónu. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Cena kupónu platí len pri obsadení izby dvomi osobami. Pobytová taxa: 14 €/dospelá osoba/pobyt, 7 €/dieťa od 12 – 18 rokov/pobyt (nie je zahrnuté v cene kupónu). Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

V cene kupónu je zahrnuté:

7 x ubytovanie s polpenziou formou bufetových stolov

služby delegáta

poistenie insolventnosti CK

Poskytovateľ