Rezervujte si chvíle v nádhernej prírode Nízkych Tatier - prežite 3 či 4 dni na Chate Čučoriedka až pre 10 osôb s privátnym wellness

Pobyt na 4 dni (3 noci) pre 10 osôb bez posteľného prádla

Úžasný 3 alebo 4-dňový oddych v lone nádhernej prírody pod Kráľovou Hoľou v chate Čučoriedka pre 10 osôb. V cene je i neobmedzená sauna, hydromasážna vaňa či zľava do Aquacity Poprad!

Pobyt na 4 dni (3 noci) pre 10 osôb bez posteľného prádla

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 4 varianty.

cena od 155 do 275

3x kúpené

Obklopte sa ľuďmi, ktorých máte radi

Zabudnite na čerešničky na torte. Vyberte si namiesto toho Čučoriedku! Máte tak istotu nádhernej prírody, čistého horského vzduchu a pokojných dní s rodinou či priateľmi. Poďte si dopriať relaxačné 3 alebo 4 dni v útulnej Chate Čučoriedka v Nízkych Tatrách. Leto v tejto oblasti je ako stvorené na pešie či cyklistické túry alebo grilovanie pod prístreškom. Predveďte sa pred vašimi blízkymi receptom na ten najlepší guláš. Po výdatnej prechádzke vám určite príde vhod pobyt v saune či hydromasážnej vani. Čučoriedka skrátka praje dobrej zábave a pohode. Presvedčilo sa o tom už množstvo spokojných hostí, dajte šancu Chate Čučoriedka aj vy. :-)

V skratke

  • zľava platí na 3 alebo 4-dňový pobyt pre 10 osôb v Chate Čučoriedka
  • príjemné prostredie v oblasti Nízkych Tatier 
  • pestrá ponuka na výlety či turistiku do okolia
  • k dispozícii sauna, hydromasážna vaňa, zľava 15% do Aquacity Poprad
  • zázemie na grilovanie či varenie guláša k dispozícii

Informácie

Voľné termíny nájdete na: www.cucoriedka.info, kde si preveríte obsadenosť. Rezervácia termínu vykonáte na tel.č.: +421 905 720 904, alebo cez e-mail: ubytuj@cucoriedka.info. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Pri pobytoch bez posteľného prádla je potrebné si priniesť vlastné alebo máte možnosť si ho prenajať za 3 €/posteľ/pobyt. Deti a zvieratá nahlásiť pri rezervácii pobytu. Príplatky: poplatok za el. energie 1,40 €/osoba/noc. Zmenu pobytu je nutné nahlásiť min. 7 dní pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť. Check in od 14:00, check out do 10:00. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Chata Čučoriedka

 

Telgárt č. 16
976 73 Telgárt (okres Brezno)
 
telefón:
+421 905 720 904