Aktivity aj oddych v Penzióne HippoClub na Liptove s raňajkami a neobmedzeným vstupom do wellness

Pobyt na 4 dni (3 noci) pre 1 osobu za 62 €: 3x raňajky, neobmedzený vstup wellness

Vaša tohtoročná dovolenka na Liptove jedine v Penzióne HippoClub - 4, 5 alebo rovno 6 dní s raňajkami a neobmedzeným vstupom do wellness už od 62 €. Užite si horské prostredie plné atrakcií!

Pobyt na 4 dni (3 noci) pre 1 osobu za 62 €: 3x raňajky, neobmedzený vstup wellness

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 62 do 98

11x kúpené

V horách sa oddychuje na jednotku!

Ak neviete, kam tento rok na dovolenku, vsaďte na osvedčenú klasiku na Liptove. Privíta vás milý a útulný Penzión HippoClub a množstvo atrakcií v okolí. A ak bude škaredo, môžete celý deň preležať vo wellness. Alebo aj keď bude pekne. :)

 

V skratke

  • zľava na 4-, 5- alebo 6-dňový pobyt v Penzióne HippoClub
  • v cene raňajky
  • neobmedzený vstup do wellness s vírivkou a saunou
  • zľava na masáže aj tenisový kurt
  • útulný a tichý penzión
  • atraktívne prostredie Liptova

 

Informácie

V cene kupónu je aj: parkovanie, internet, 20 % zľava na tenisové kurty, 10 % zľava na masáže. Potrebná rezervácia min. 1 deň vopred na tel. č.: 0911 016 381 alebo e-mailom na penzion@penzionhippoclub.sk. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu alebo zrušenie termínu je potrebné nahlásiť min. 48 hodín pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť. Cena kupónu platí len pri obsadenosti izby 2 dospelými osobami. Check in od 15:00 hod., check out do 10:00 hod. V cene nie je ubytovací poplatok: 0,70 €/osoba nad 10 rokov/noc. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

 

Poskytovateľ

Penzión HippoClub


Liptovská Sielnica 176
032 23 Liptovská Sielnica
 
Telefón:
0911 016 381