Hotel Dalimil*** neďaleko historického centra na 3 alebo 4 dni s raňajkami

Pobyt na 4 dni (3 noci) pre 1 osobu s raňajkami za 59 €

Výlet do letnej Prahy na 3 alebo 4 dni s ubytovaním v Hoteli Dalimil*** blízko historického centra už od 39 € vrátane raňajok.

Pobyt na 4 dni (3 noci) pre 1 osobu s raňajkami za 59 €

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 39 do 59

52x kúpené

Spoznajte Prahu počas leta

Slnko, príjemná atmosféra, potulky po romantických uličkách, posedenie v parkoch, káva, pivko či dobré jedlo... to všetko si budete môcť vychutnať počas 3 alebo 4 dní v malebnej českej metropole. Prichýli vás Hotel Dalimil***, ktorý je situovaný v tichšej časti mesta, no zároveň len na skok od centra. Čo viac si prijať?

 

V skratke

  • zľava na pobyt na 3 alebo 4 dni pre 1 osobu v Hoteli Dalimil*** v Prahe
  • ubytovanie v tesnej blízkosti centra mesta len 15 min. pešo od Hlavnej železničnej stanice a autobusovej stanice Florenc
  • raňajky v cene pobytu
  • tiché prostredie pražského Žižkova
  • Národný pamätník na vrchu Vítkov s expozíciou Národného múzea len 150 m od hotela

 

 Hotel Dalimil Praha

Informácie

Dostupnosť termínov si overujete priamo v Hoteli Dalimil***, ktorý pobyt poskytuje. Potrebná rezervácia ubytovania s nahlásením čísla kupónu na tel.čísle: +420 222 782 666 alebo e-mailom na sales@vedi-hotels.com. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu pobytu je nutné nahlásiť min. 7 dní pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť. Check in od 14:00 hod., check out do 10:00 hod. Cena platí pri obsadenosti izby dvoma osobami. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Hotel Dalimil***

 

Prokopovo náměstí 540/2
1130 00 Praha 3 - Žižkov
Česká republika
 
telefón:
+420 222 782 666