Letný oddych v nádhernom Grand Hoteli Aranybika v centre Debrecína so vstupom do kúpeľov

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby za 93 €

Letný relax v honosnom Grand Hoteli Aranybika v centre historického Debrecína len za 93 € na 3 dni pre dvoch s ubytovaním v superior izbách s raňajkami a celodenným vstupom do kúpeľov Aquaticum!

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby za 93 €

Ostatné varianty ponuky

7x kúpené

Nezabudnuteľné chvíle v metropole východného Maďarska

Vydajte sa spolu s nami stráviť vašu letnú dovolenku do druhého najväčšieho mesta Maďarska - Debrecína, kde na vás čakajú krásne dni v historickom Grand Hoteli Aranybika ležiacom priamo v centre. Očarí vás jeho majestátnosť a jedinečná atmosféra s nádychom dôb minulých, skvostná Sklenená hala i komfortné ubytovanie vo vynovených superior izbách. V rámci pobytu dostanete i celodenný vstup do zážitkových kúpeľov Aquaticum s liečivou termálnou vodou a počas voľných chvíľ si vychutnáte množstvo atrakcií tohto nádherného mesta, napr. augustový Kvetinový karneval.

 

V skratke

  • zľava na 3-dňový pobyt pre 2 osoby v Grand Hoteli Aranybika v Debrecíne 
  • komfortné ubytovanie v superior izbe
  • v cene chutné raňajky a zmrzlinový pohár
  • celodenný vstup do zážtkových kúpeľov Aquaticum Mediterrán
  • skvelá lokalita v historickom centre mesta

 

Informácie

V cene kupónu je ďalej zahrnuté: 2 x raňajky formou švédskych stolov, 1 x celodenný vstup do zážitkových kúpeľov Aquaticum Mediterrán pre dvoch, zmrzlinový pohár v Croco Café Aranybika pre dvoch. Rezerváciu pobytu alebo overenie dostupnosti termínu je potrebné vykonať cez e-mail booking@hoteloutlet.sk  alebo na tel. č. +421 908 093 577. Pri rezervácii uveďte číslo a kód kupónu, vaše fakturačné údaje a tel. č. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu pobytu je nutné nahlásiť min. 7 dní pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť. Cena nezahŕňa pobytovú taxu: cca 1,40 € (400 HUF)/os. nad 18 rokov/noc. Check in od 14:00 hod., check out do 10:00 hod. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Grand hotel Aranybika***

 

Piac u. 11 - 15 
4025 Debrecín
Maďarsko