Zamagurské leto a jeseň s polpenziou alebo s All Inclusive v hoteli***+ ELAND pre 2 osoby. Platnosť až do decembra 2016!

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby s polpenziou

Očarujúce prostredie Zamaguria a rodinná dovolenka v hoteli***+ ELAND už od 139 € na 3 alebo 4 dni s polpenziou alebo All Inclusive, voľným vstupom do wellness a mnohými ďalšími službami!

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby s polpenziou

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 4 varianty.

cena od 139 do 299

32x kúpené

Pokoj a kľud pod Tromi Korunami!

Vyhraďte si pár dní na spoznanie prekrásnej oblasti Slovenska - Zamaguria a Pieninského národného parku. Pozývame vás do hotela***+ ELAND. Jedinečná poloha v blízkosti Červeného Kláštora zabezpečí pohodlie a relax v čarokrásnom prostredí Zamaguria, ktoré si zamilujete. Vyberte si pobyt s tým, čo budete potrebovať k oddychu - chutné jedlo v podobe polpenzie, ale i All Inclusive, wellness, sauny, bazén, vínko, kávu aj koláčik!

Vyberte sa na aktívnu dovolenku do hotela ELAND kedykoľvek - na jar, cez leto, na jeseň alebo začínajúcu zimu a prežite meniacu sa krásu prírody v Pieninách na vlastné oči!

Virtuálnu 360° prehliadku vynoveného exteriéru a interiéru hotela***+ ELAND si môžete pozrieť na webovej stránke.

V skratke

  • zľava na 3- alebo 4-dňový pobyt v hoteli***+ Eland pre dvojicu
  • na výber pobyt s polpenziou alebo All Inclusive
  • neobmedzený vstup do wellnes a bazénu počas celého pobytu
  • wellness procedúra podľa výberu v cene
  • fľaša sektu a sladké popoludnie
  • 1 hod. minigolfu grátis
  • pobyt vhodný nielen pre páry, ale aj rodiny či partie kamarátov
  • deti do 2 rokov majú pobyt zadarmo
  • platnosť kupónu až do decembra 2016
  • exkluzívna ponuka prvýkrát na ZaMenej.sk

 

Informácie

Obsadenosť si overujete priamo v Clubhotel*** Nezábudka. Informácie o obsadenosti si preverte na tel. čísle: +421 908 967 429 - nie rezervácie pobytu. Po obdržaní kupónu je nutná rezerácia pobytu cez e-mail info@penzioneland.sk - rezervácia musí byť potvrdená!
Pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu v plánovanom termíne. Zmenu, resp. zrušenie termínu je nutné nahlásiť min. 48 hod. pred nástupom, inak kupón stráca platnosť. Check in od 14:00 hod., check out do 10:00 hod. Príplatky: pobytová taxa: 0,40€/osoba/noc; príplatok za jednolôžkovú izbu 15€/noc; víkendový príplatok (piatok - nedeľa): 7 €/dospelá osoba/noc a 4,90 €/dieťa od 2 do 12 rokov/noc; sezónny letný príplatok (1.7 - 30.9.2016): 7 €/dospelá osoba/noc a 4,90 €/dieťa od 2 do 12 rokov/noc; príplatok za mezonetový apartmán: 25 €/noc; príplatok za apartmán de luxe: 50 €/noc; príplatok za detskú postieľku: 5 €/noc; parkovné - pri hoteli: 1 €/osobný automobil/1 deň; parkovné - pri hoteli: 5 €/minibus, mikrobus alebo autobus/1 deň; možnosť zakúpenia županu 7 €/osoba/pobyt; pes: 7 €/noc. Check in od 14:00 hod., check out do 10:00 hod. 1x za pobyt procedúra relaxačného centra - na výber: zábal alebo vaňový kúpeľ alebo solárne bio slnenie podľa rozčasovania relaxačného centra. Pre službu All Inclusive konzumácia nápojov z ponuky nápojového lístka slúžiaceho pre túto službu: rôzne druhy kávy, čajov, minerálna voda, 4 druhy 50%-ných džúsov, rozlievaná Pepsi Cola, 7UP, Mirinda, Tonic; sudové biele aj červené víno, fľaša sektu pre dve osoby na pobyt s konzumáciou v Lobby bare; sudové pivo Bernard 10 st., nealkoholické pivo Bernard; likéry: vaječný, čokoládový, karamelový, višňový, pomarančový, banánový, pepermintový; destiláty: vodky, borovička, slivovica, hruškovica, marhuľovica, malinovica, tuzemský rum, gin, karpatská horká, karpatské brandy, martignac, trenčianske hradné, zázvorovicaZ hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Hotel***+ ELAND

 

ul. SNP 219
061 01 Spišská Stará Ves
 
telefón:
+421 908 967 429