Tri dni v Budapešti v komfortnom Lion´s Garden Hotel**** s voľným vstupom do wellness

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby (2 x raňajky, voľný vstup do wellness)

Luxusný Lion´s Garden Hotel**** v centre Budapešti na 3 dni už od 139 € pre dvoch s raňajkami a voľným vstupom do wellness.

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby (2 x raňajky, voľný vstup do wellness)

Ostatné varianty ponuky

8x kúpené

Zimný výlet do nádhernej Budapešti

Spoznajte čarovnú metropolu Maďarska počas zimných mesiacov - vychutnajte si túlanie sa uličkami a bulvármi alebo nezabudnuteľnú vyhliadkovú plavbu loďou na Dunaji či jazdu autobusom po najvýznamnejších budapeštianskych pamiatkach. K dokonalému zážitku prispeje štýlový Lion´s Garden Hotel**** situovaný na jednej z najlepších adries tohto mesta. Po celom dni poznávania vám určite padne vhod relax vo wellness hotela, v ktorom načerpáte energiu na ďalší deň.

V skratke

  • zľava na 3-dňový pobyt v Lion´s Garden Hotel**** 
  • luxusné ubytovanie v centre Budapešti
  • v cene raňajky
  • voľný vstup do hotelového wellness
  • v pešej dostupnosti významných pamiatok mesta

 

Lion´s Garden hotel Budapest

Lion´s Garden hotel Budapest

Informácie

Rezerváciu pobytu alebo overenie dostupnosti termínu je potrebné vykonať cez e-mail booking@hoteloutlet.sk alebo na tel. č. +421 908 093 577. Pri rezervácii uveďte číslo a kód kupónu, vaše fakturačné údaje a tel. č.  Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu pobytu je nutné nahlásiť min. 7 dní pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť. Deti do 6 rokov zadarmo (v jednej izbe s rodičmi max. 2 deti). Kupón nie je možné uplatniť v termíne od 31.12.2015 do 04.01.2016 a od 17.03. do 20.03.2016! Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Lion´s Garden Hotel Budapest****

 

Cházár András u. 4
1146 Budapešť
Maďarsko