Letná dovolenka v Hoteli Tatranec v Tatranskej Lomnici vrátane polpenzie a skvelých zliav

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 1 osobu za 44 €: 2 x polpenzia, neobmedzený vstup do Mini fitness centra

Vychutnajte si letnú dovolenku v malebných Vysokých Tatrách - zažite skvelý 3- alebo 6-dňový relax v Hoteli Tatranec už od 44 € vrátane polpenzie, vstupu do mini fitness a bohatého balíčka zliav!

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 1 osobu za 44 €: 2 x polpenzia, neobmedzený vstup do Mini fitness centra

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 44 do 99

31x kúpené

Idylka v lone hôr

Aj vy poznáte naše veľhory len zasypané bielou prikrývkou a máte pochodené iba lyžiarske strediská? Vysoké Tatry toho však ponúkajú veľa aj v teplých mesiacoch, a preto by bola škoda nespoznať ich krásu aj po roztopení snehu. Vyberte sa na letnú dovolenku práve sem a užite si tatranský svieži vzduch, nádhernú prírodu a relaxačnú atmosféru. Čaká na vás Hotel Tatranec, kde si vychutnáte skvelé jedlo a vďaka bohatému zľavovému balíčku zažijete množstvo zážitkov a atrakcií.

V skratke

  • zľava na 3- alebo 6-dňový pobyt pre jednu osobu vo Vysokých Tatrách
  • v cene polpenzia i atraktívny zľavový balíček
  • parkovanie pri hoteli i wifi pripojenie na internet zadarmo
  • vhodné pre páry i rodiny s deťmi
  • dieťa do 6 rokov zadarmo
  • lukratívne prostredie Tatranskej Lomnice

Informácie

Obsadenosť termínov si overujte priamo v Hoteli Tatranec, ktorý pobyt poskytuje. Potrebná rezervácia na tel. č.: +421 52 446 7092, +421 917 555 095 alebo na e-mail: hoteltatranec@hoteltatranec.com (do e-mailu uveďte číslo resp. čísla kupónov). Je potrebné rezervovať si termín čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu, resp. zrušenie termínu je nutné oznámiť min. 48 hodín vopred, inak kupón stráca svoju platnosť. Cena platí len pri obsadení izby dvomi dospelými osobami. Zľavy v cene kupónu: termálne kúpalisko Vrbov - 15% zľava na akýkoľvek vstup, Aquacity Poprad - 15% zľava na akýkoľvek vstup, Aqua relax centrum SOREA Titris hotel - 10% zľava na akýľkovek vstup, Cukráreň Bobčo - 10% zľava z konzumácie, BOWLING OC MAX Poprad - 15% zľava na dráhu, zľava na splav Dunajca v Pieninách, vstup do novootvorenej hotelovej sauny s 50% zľavou t.j. 5 €/os/1hod /infra sauna alebo fínska sauna/. Kúpeľný poplatok 1 €/osoba/deň nie je v cene. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Hotel TATRANEC

 

Tatranská Lomnica č. 202
059 60 Vysoké Tatry
 
Telefón:
+421 52 446 7092
+421 917 555 095