Penzión Bayer - jedinečný pobyt v objatí nádhernej tatranskej prírody na 3, 4 alebo 5 dní s raňajkami

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 1 osobu

Jarná dovolenka pod vrcholmi Belianskych Tatier v malebnej obci Ždiar - privíta vás rodinný Penzión Bayer už od 35 € s raňajkami a balíčkom skvelých zliav!

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 35 do 65

6x kúpené

Nechajte sa zlákať tatranským čarom

Dedinka v údolí, biele domčeky, nevidel som vás, už celé roky... Ak dáte i vy za pravdu slovám známej pesničky, vymeňte ruch veľkomesta za čarovnú goralskú dedinku v malebnom údolí v lone Belianskych Tatier a Spišskej Magury! Ždiar patrí pre svoju jedinečnú atmosféru a typickú architektúru k jednej z turisticky najvyhľadávanejších lokalít Tatier. Príďte si sem oddýchnuť a nadýchať sa čerstvého vzduchu - ubytuje vás príjemný Penzión Bayer, známy svojím priateľským prístupom a teplom rodinného krbu.

V skratke

  • zľava na 3-, 4- alebo 5-dňový pobyt v Penzióne Bayer
  • v cene raňajky formou bufetu
  • individuálny a priateľský prístup
  • útulné a komfortné ubytovanie v nádhernom prostredí pod Belianskymi Tatrami
  • zľava na infrasaunu, jacuzzi a ďalšie bonusy
  • vhodné pre rodiny s deťmi
  • parkovanie a WiFi zadarmo

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebná rezervácia na tel. čísle: +421 948 743 522 alebo cez e-mail: bayer@privatbayer.sk, pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu a názvu zľavového portálu Zamenej.sk (bez zaslania čísla kupónu nebude rezervácia akceptovaná). Je potrebné rezervovať si termín čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu pobytu je nutné nahlásiť min. 7 dní pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť. Zľavy k pobytu: Aquacity Poprad - od 15 %, Thermal park Vrbov - 15 %, splav Dunajca na pltiach - 20 %, zľavy do Terma Bukovina 10% a Terma Bialka 10-30% v Poľsku, Sun Bachledova – bike park, bobová dráha, tubing – 10%, Niedzica – park miniatúr – 20%, detský zábavný park – 20%, 50 min. plavba po jazere v Niedzici – 16%. Príplatky: príplatok za izbu obsadenú jednou osobu: 3 €/noc, deti od 3 - 12 rokov: 12 €/dieťa/noc s raňajkami - doplatok na mieste, možnosť doobjednať si večere v cene 5 € / dosp. osoba a 3 € / dieťa (nutné nahlásiť min. 3 dni pred nástupom na pobyt), psy (len malé rasy) - 5 €/pobyt, miestny poplatok 0,40 €/osoba/noc - doplatok na mieste. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Penzión Bayer

 

Ždiar 210
Ždiar
 
telefón:
+421 948 743 522