Jarný relax v Karlových Varoch v Hoteli Kučera*** priamo v srdci kúpeľnej zóny pre dvoch

Pobyt na 2 dni (1 noc) pre 2 osoby: 1 x bohaté raňajky formou švédskych stolov s teplými jedlami, rekreačný poplatok, WiFi zadarmo

Jarný relax v najznámejších českých kúpeľoch Karlove Vary v Hoteli Kučera*** už od 37 € pre dvoch na 2, 3, 4 alebo 5 dní s bohatými raňajkami. Na výber i varianty s wellness či masážami a zábalmi!

Pobyt na 2 dni (1 noc) pre 2 osoby: 1 x bohaté raňajky formou švédskych stolov s teplými jedlami, rekreačný poplatok, WiFi zadarmo

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 4 varianty.

cena od 37 do 283

4x kúpené

Neodolateľný kúpeľný oddych vo dvojici

Poďte stráviť pár jarných dní do slávnych Karlových Varov, kde na vás priamo v srdci kúpeľnej zóny čaká historický Hotel Kučera***. Vyberte si wellness pobyt podľa svojich nárokov a zažijete hýčkanie od hlavy po päty v podobe rôznych blahodarných procedúr. Okrem toho si vychutnáte krásne prostredie mesta s príjemnou atmosférou, nádhernými kolonádami, architektúrou a liečivými prameňmi.

V skratke

  • zľava na 2-, 3-, 4- alebo 5-dňový pobyt v Hoteli Kučera*** pre 2 osoby
  • v cene bohaté raňajky s teplými pokrmami
  • na výber i varianty s wellness procedúrami, večerou z grilovaného prasiatka a výletmi
  • hotel v historickej budove priamo v centre kúpeľnej zóny Karlových Varov
  • deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zadarmo

 

Informácie

Obsadenosť termínov si overujte priamo v Hoteli Kučera, ktorý pobyt poskytuje. Potrebná rezervácia vopred na tel. č.: +420 353 235 053 alebo e-mailom na info@hotelkucera.com. Je potrebné rezervovať si termín čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu, resp. zrušenie termínu je potrebné nahlásiť min. 48 hodín vopred, inak kupón stráca svoju platnosť. Check in od 14:00 hod., check out do 10:00 hod.. Kupón ďalej zahŕňa: 50% zľava na hotelový kadernícky salón Marika iba do 30.4.2016), 30% zľava na ďalšie wellness procedúry a služby v salóne. Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zadarmo. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Hotel Kučera

 

Stará Louka 2/375
360 01 Karlovy Vary
 
telefón:
+420 353 235 053