Letecký poznávací zájazd Paríž a Disneyland na 4 dni

Paríž a Disneyland - 4-dňový letecký zájazd pre 1 osobu

Nechajte sa uniesť krásami Paríža, očarujúceho mesta na Seine. Vyberte sa spolu so sprievodcom na letecký poznávací zájazd za šarmom metropoly Francúzska s návštevou Disneylandu.

Paríž a Disneyland - 4-dňový letecký zájazd pre 1 osobu

Paríž a Disneyland - 4-dňový letecký zájazd pre 1 osobu 500

Podľahnite kúzlu rozprávok

Ak sa vám krajina galského kohúta spája len so žabacími stehienkami alebo vášňou pre petanque, je na čase si trochu poopraviť mienku. Francúzsko totiž ponúka oveľa viac! Príďte ho spoznať priamo do jeho pulzujúceho srdca. Nechajte sa očariť monumentálnou Eiffelovou vežou a romantickým výhľadom z vrchu Montmartre. Užite si jeden celý deň na mieste, kde sa rozprávky stávajú skutočnosťou - v Disneylande. Zatúlajte sa do uličiek s učupenými bistrami, kam vás zavedie vôňa bagiet a čerstvých croissantov. Stále málo? Tak si predstavte, že vás nečaká únavné nocovanie v autobuse ale komfortný odlet z Bratislavy - za menej ako dve hodiny ste na mieste. Kedy inokedy navštíviť Paríž, ak nie teraz? :)

V skratke

  • zľava na 4-dňový letecký zájazd do Paríža s návštevou Disneylandu
  • pohodlný odlet z Bratislavy
  • návšteva všetkých hlavných dominánt v meste
  • ubytovanie v 3* hoteli
  • profesionálny sprievodca
  • pozrite si aj kompletný program zájazdu

Informácie

Kupón je potrebné uplatniť do 3 dní od zakúpenia tu: http://www.royaltravel.sk/zajazd/5033-pariz-a-disneyland/?ref=c0d38e712f0310f4b3f09c353d759a16. Postup rezervácie: zvolíte počet osôb (počet kupónov), zvolíte nepovinné príplatky (v prípade záujmu), vyplníte údaje cestujúcich a objednáte, dokumenty k zájazdu vám budú doručené na e-mail. V prípade otázok neváhajte kontaktovať poskytovateľa na info@royaltravel.sk alebo +421 904 5252 77, PO-PIA 10:00 – 17:00 hod. V prípade neskorej rezervácie negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Cena nezahŕňa servisné poplatky 165 €/osoba (povinné). Všeobecné obchodné podmienky CK nájdete tu: www.royaltravel.sk/page/default/8. Cena zájazdu platí pri obsadení zájazdu dvoma osobami. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu. Upozornenie: Pre účasť na zájazde je potrebný cestovný pas alebo občiansky preukaz platný najmenej 6 mesiacov po príjazde zo zájazdu. Let je prevádzkovaný na pravidelnej linke spoločnosti Ryanair Ltd. Letenky sú kupované na meno cestujúceho. Zmena odletových miest, letových časov a programu vyhradená. Pokyny k zájazdom sa zasielajú min. 7 dní pred odjazdom na e-mail objednávateľa. Formulár štandardných informácií pre zmluvu o zájazde nájdete tu: http://www.royaltravel.sk/media/predzmluvne_informacie_Disneyland_4dni_.pdf

V cene kupónu je zahrnuté:
letenka Bratislava - Paríž a späť
1x príručná batožina do 5 kg (42x20x35 cm)
1x príručná batožina do 10 kg (55x40x20 cm)
3 x ubytovanie v 3* hoteli v blízkosti metra
3 x kontinentálne raňajky
transfer letisko - hotel - letisko
tranfser hotel - Disneyland - hotel
prehliadka Paríža so sprievodcom
prehliadky podľa programu bez vstupov
zákonné poistenie v znení zákona č. 281/2001 Z. z.