Návšteva Osvienčimu, Brezinky a historických pamiatok Krakova

Jednodňový zájazd Osvienčim a Krakov pre 1 osobu

Výlet po stopách histórie Osvienčimu, Brezinky a najznámejších pamiatok druhého najväčšieho poľského mesta - Krakova len za 29,90 €. V cene doprava, poistenie aj služby sprievodcu.

Jednodňový zájazd Osvienčim a Krakov pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

18x kúpené

Mrazivá história

Niektoré historické momenty si treba pripomínať a poznať, aby sa neopakovali. Platí to aj pri neslávnej histórii koncentračných táborov Osvienčim a Brezinka, ktoré navštívite na jednodňovom zájazde s CK Adria Travel. Sprievod vám bude robiť kvalifikovaný sprievodca s odborným výkladom. Počas dňa tiež navštívite krásne miesta - a to historické pamiatky Krakova, napríklad zámok Wawel, Mariánsky kostol či Rynek Glówny, najväčšie námestie v strednej Európe.

 Spoznajte históriu, ktorá sa týka nielen Poliakov, ale aj nás!

V skratke

  • zľava na zájazd do Krakova a Osvienčimu
  • navštívite aj koncentračný tábor Brezinka
  • sprevádzať vás bude kvalifikovaný sprievodca
  • návšteva najznámejších historických pamiatok Krakova
  • zážitok plný dojmov

 

Adria Poľsko

Informácie

Obsadenosť termínov si overujete priamo v CK Adria Travel. Po obdržaní kupónu je potrebné ihneď kontaktovať cestovnú kanceláriu a rezervovať si termín s uvedením čísla kupónu na traveladria@traveladria.eu. Termín je nutné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami vybranom termíne. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Cestovná kancelária ADRIA TRAVEL

 

Telefón:
+421 911 692 269
+421 48 324 0035