2 denné menu + 3. zdarma! Zostaňte doma a pochutnajte si na fajnovom jedle zo Srdcovka Urban Pubu s donáškou do časti Bratislavy grátis!

Denné menu s polievkou 2+1 GRÁTIS aj s dovozom v rámci časti Bratislavy zadarmo

Zostaňte doma a nechajte si doviezť fajnové jedlo z reštaurácie Srdcovka Urban Pub. Teraz máte k 2 denným menu 3. zadarmo. A za donášku v časti Bratislavy neplatíte!

Denné menu s polievkou 2+1 GRÁTIS aj s dovozom v rámci časti Bratislavy zadarmo

Obedovať doma sa dnes oplatí

Za dobrým jedlom už nemusíte nikam cestovať. Srdcovka Urban Pub sa v tomto náročnom období postará o všetkých hladošov! Objednajte si 2 denné menu a 3. od nich dostanete zadarmo! Menu obsahuje hlavné jedlo a polievku. Za donášku v rámci Bratislavy neplatíte ani cent! Tak čo dobré si dnes vyberiete?

http://urbanpub.sk/zmmenu.pdf

Ak si chcete k trom akciovým menu priobjednať akúkoľvek ďalšie, prípadne iné jedlo z ponuky Srdcovka Urban Pub, stači to povedať pri vašej telefonickej objednávke a doplatiť kuriérovi pri preberaní donášky.

V skratke

  • zľava na denné menu s polievkou
  • akcia 2+1 zadarmo
  • za dovoz pre mestské časti Nové Mesto, Ružinov, Staré mesto (mimo pešej zóny) neplatíte
  • donáška do ostatných častí Bratislavy je kvôli vzdialenosti a času na prepravu spoplatená sumou 2,50e
  • možnosť doobjednať si ku kupónu aj ďalšie jedlá a nápoje (úhrada následne kuriérovi)

Informácie

Po zakúpení kupónu je potrebné urobiť objednávku denného menu na tel. čísle 0903 678 888. Rozvoz denného menu je každý deň od 11:00 do 16:00. Kupón nie je potrebné tlačiť, stačí nadiktovať číslo kupónu a heslo pri tel. objednávke. Aktuálne denné menu nájdete na tejto stránke: urbanpub.sk. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Srdcovka Urban Pub

Račianska 26/E
831 02 Bratislava
0903 678 888