1-dňový zájazd do mestečka Baden v Rakúsku s tradičným sprievodom čertov

Adventný zájazd do Badenu: kúpanie s čertmi pre 1 osobu

Mestečko Baden nie je v decembri len o rímskych kúpeľoch. Príďte si užiť zimné kúpanie a jedinečný sprievod čertov "krampuslauf" v meste neďaleko Viedne.

Adventný zájazd do Badenu: kúpanie s čertmi pre 1 osobu

Čertovsky dobrá nálada

Ak s vami od nudy šijú všetci čerti, naplánujte si s nimi osobné stretnutie. Tradičný beh čertov na vás čaká v rakúskom mestečku Baden. Tam ich stretnete v počte viac ako 150. CK Gargano pre vás pripravila 1-dňový zájazd, počas ktorého navštívite slávne kúpeľné mesto s týmto povestným sprievodom. Mestské kúpele Römertherme majú piesok dovezený priamo od mora, širokú ponuku masáží, kozmetických ošetrení a iné relaxačné zážitky. Čertovský sprievod krampuslaf na trhoch vylepší klasickú adventnú udalosť Badenu. Nasadnite na autobus a prineste si domov nevšedný predvianočný zážitok od našich susedov!

V skratke

  • zľava na 1-dňový zájazd do rakúskeho Badenu
  • v cene sú služby sprievodcu
  • doprava autobusom z Brna a Bratislavy
  • tradičný sprievod čertov v meste
  • návšteva rímskych kúpeľov
  • mesto neďaleko Viedne
  • pozrite si kompletný program zájazdu

Informácie

Po zakúpení kupónu ho čo najrýchlejšie uplatnite v Gargano CK - pošlite číslo kupónu, VS rezervácie, meno, termín a nástupné miesto e-mailom na gargano@gargano.cz. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu. V cene kupónu nie je zahrnuté vstupné do kúpeľov: vstupné do kúpeľov: dospelá osoba 20,40 €, seniori nad 60 rokov 17,20 €, mládež od 15 do 17 rokov 15,60 €, deti od 5 do 14 rokov 11,80 €, deti do 4 rokov ZDARMA (*ceny sa môžu meniť podľa aktuálneho cenníku) a cestovné poistenie.

V cene kupónu je zahrnuté:

doprava komfortným autobusom s klimatizáciou, WC, DVD prehrávačom, elektrickými zásuvkami a polohovateľným sedadlom

služby českého sprievodcu

poistenie CK proti úpadku

 

 

Poskytovateľ

GARGANO CK

Gorkého 1
602 00 Brno
Česká republika
+421 2 332 15 401 (Po - Pia 9:00 - 17:00 hod.)
+420 608 330 419 (NON-STOP mobil)