Letná dovolenka na 8 alebo 9 dní na gréckom ostrove Thassos v rodinnom Hoteli Aloe*** s polpenziou iba 100 metrov od pláže!

8-dňová dovolenka pre 1 osobu s polpenziou

Skvelá letná dovolenka na 8 či 9 dní na ostrove Thassos v rodinnom hoteli Aloe. Nechajte sa uniesť k vlnám egejského mora, vychutnávajte si grécke špeciality v rámci polpenzie a prežite super leto!

8-dňová dovolenka pre 1 osobu s polpenziou

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 6 variantov.

cena od 139 do 369

2x kúpené

Dovolenkový raj v Egejskom mori

Hovorí sa, že všetkého veľa škodí. To však v žiadnom prípade neplatí, pokiaľ ide o oddych. Vyberte sa do krajiny, kde leto trvá dlhšie, kde more láka na kúpanie a kde nepoznajú hektiku a stres. O vaše pohodlie sa postará rodinný Hotel Aloe len kúsok od pláže. Najsevernejší grécky ostrov Thassos sa nazýva aj Egejský raj pre jeho pohostinnosť, vynikajúce špeciality a pohodovú stredomorskú atmosféru. Stačí len zbaliť plavky, žabky, slnečné okuliare a môžete sa tešiť na najromantickejšie západy slnka, celodenné vylihovanie na piesočnatej pláži a fantastickú grécku kuchyňu!

V skratke

  • zľava na dovolenku v Hoteli Aloe v Grécku
  • polpenzia v cene
  • poloha iba 100 metrov od zlatistej pieskovej pláže
  • pláž je ocenená modrou vlajkou Európskej únie za kvalitu a čistotu
  • príjemný rodinný hotel

Informácie

Po zakúpení kupónu je potrebná rezervácia zájazdu na +421 908 104 103 (pondelok-piatok 9.00 –17.00 hod.) alebo na fifocd@fifo.sk. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo a heslo kupónu. Príplatok za prístelky alebo príplatok za ubytovanie pre 1 osobu v celej izbe vám poskytnú priamo v CK Fifo. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Cestovná kancelária FIFO, s.r.o.

 

Teplická 43 
921 16 Piešťany

Telefón:
+421 908 104 103
 
Adresa ubytovania:

Hotel Aloe ***

Chrisi Akti 
640 04 THASSOS - SKALA POTAMIA