Francúzsko: Paríž a Disneyland počas 5-dňového poznávacieho zájazdu

5-dňový zájazd Romantický Paríž s možnosťou návštevy Disneylandu pre 1 osobu

Francúzsko a romantika Paríža to patrí k sebe! Urobte si výlet do Paríža, spoznajte top pamiatky a vychutnajte si nádheru metropoly. Vezmite aj vaše deti a vyberte sa aj do zábavného Disneylandu.

5-dňový zájazd Romantický Paríž s možnosťou návštevy Disneylandu pre 1 osobu

5-dňový zájazd Romantický Paríž s možnosťou návštevy Disneylandu pre 1 osobu 199

Cena: 169 €

Maximálna romantika metropoly Francúzska!

Keď sa chcete ocitnúť v meste lásky, svetiel, módy, nemusíte cestovať za sedmoro hôr a sedmoro dolín. Stačí sa vybrať do Paríža. Eiffelovka, Notre Dame či Disneyland - navštívte tieto a ďalšie poklady, ktoré ukrýva podľa mnohých najromantickejšie mesto sveta. Neobídete slávny Moulin Rouge, palác Versailles, Montmartre a keď sa na vás usmeje šťastie, budete sa môcť zadívať i na tajomný úsmev Mony Lisy v múzeu Louvre. Zájazd nadchne tak dospelých, ako aj deti - posledný deň sa budete môcť vybrať do Disneyho sveta rozprávkových postavičiek, fantázie a magie. Nechajte sa uniesť rytmom mesta na Seine, veď by bol hriech nevidieť Paríž aspoň raz za život!

Možno ste nevedeli...
Paríž je známy svojimi bistrami a letnými terasami. Ak by ste chceli každý deň navštíviť aspoň jednu, zabralo by vám to takmer 30 rokov. V Paríži ich je viac ako 9000!

V skratke

  • zľava na zájazd Romantický Paríž s možnosťou návštevy Disneylandu pre 1 osobu
  • komfortné cestovanie luxusným autobusom
  • prehliadka mesta so skúseným sprievodcom
  • prehliadka Paríža
  • návšteva Eiffelovky, Notre Dame, Montmartre a ďalších dominánt
  • možnosť navštíviť svetoznámy Disneyland
  • pohodová atmosféra na zájazde
  • pozrite si kompletný program zájazdu

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutné sa na zájazd ihneď zaregistrovať. Registráciu zrealizujete na stránke CK www.primatravel.sk/index.php?action=objednavka (do poznámky napíšte nástupné miesto a či si želáte miestenku). Pokyny k zájazdu budú zaslané každému účastníkovi e-mailom približne týždeň pred odchodom. Nástupné miesta: Nitra, Trnava, Sereď: 9 €/osoba, Bratislava bez príplatku. V cene kupónu nie je zahrnuté: obojsmerná miestenka: 8 € (môžete si vybrať presné miesto, kde chcete sedieť), príplatok za jednolôžkovú izbu: 25 €/osoba/noc, poplatok za dvojsedadlo: 110 €/osoba (v prípade, že chcete sedieť na dvojsedadle sám/sama), vstup turistického autobusu rozpočítaný na osoby v autobuse do Paríža: 10 €/osoba (povinný príplatok), pobytová taxa - ak si ju bude hotel na mieste účtovať: cca 2 €/osoba/noc, komplexné cestovné poistenie UNION. V cene kupónu nie sú zahrnuté vstupné do akýchkoľvek spoplatnených múzeí, napr.: Eiffelova veža, Louvre, Disneyland, Invalidovňa, plavba po Seine a iné. Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

V cene kupónu je zahrnuté:

autobusová doprava
2 x hotelové ubytovanie
2 x raňajky
služby overeného sprievodcu
prehliadka Paríža
poistenie insolventnosti CK

Poskytovateľ

PRIMA TRAVEL cestovná kancelária

+421 911 331 015
+421 904 344 643