Romantické Francúzsko: 5-dňový Paríž na Valentína s fľašou sektu

5-dňový zájazd Paríž na Valentína pre 1 osobu

Vychutnajte si to najlepšie z Paríža a vychutnajte si jeho romantickú atmosféru na Valentína. Metropola Francúzska v kombinácii s fľašou sektu a vašou polovičkou po boku = dokonalý sviatok zaľúbených,

5-dňový zájazd Paríž na Valentína pre 1 osobu

5-dňový zájazd Paríž na Valentína pre 1 osobu 152

Cena: 126 €

Nadčasový zážitok

Či sa do Paríža chystáte prvýkrát alebo stoprvý je úplne jedno. Metropola Francúzska má svoje nezameniteľné kúzlo zakaždým, keď sa v nej ocitnete. A počas Valentína sa jej naozaj nedá odolať. Prejdite sa širokými bulvármi, pokochajte sa výhľadmi z Eiffelovky a nechajte sa uchvátiť eleganciou Versailles. Večer si spoločne vychutnajte fľašu sektu - tú máte k 5-dňovému zájazdu grátis! Je nekonečné množstvo spôsobov, ako si vás toto najromantickejšie mesto sveta podmaní. Využite jeho valentínsku atmosféru vo svoj prospech a vezmite svoju lásku na výlet, na aký nezabudne!

V skratke

  • zľava na valentínsky zájazd do Paríža
  • doprava klimatizovaným autobusom
  • návšteva najznámejších parížskych pamiatok
  • ubytovanie s raňajkami
  • fľaša sektu pre pár
  • nákupom cez náš portál ušetríte poplatok za medzinárodnú platbu
  • detailný program zájazdu nájdete tu

Informácie

Po zakúpení kupónu sa registrujte na zájazd na zajezd.ckmetal.cz. Odporúčame registrovať sa čo najskôr, v opačnom prípade negarantujeme možnosť využitia vo vami plánovanom termíne. Zmena programu vyhradená. Všetky reklamácie musia byť uplatnené bezodkladne a riešené so sprievodcom na mieste, z dôvodu veľkého množstva skupín jazdia aj autobusy, ktoré majú sedadlá aj v protismere. Zvoz z Bratislavy za príplatok 15 € nie je zahrnutý v cene kupónu. V cene kupónu ďalej nie sú zahrnuté: vstupy v rámci programu, cestovné poistenie, vjazd do Paríža: 12 €/osoba/zájazd, pobytová taxa: 10 €/osoba vrátanie parkovania, príplatok za jednolôžkovú izbu: 790 Kč/noc. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu. V cene kupónu je zahrnutá jazda autobusom a služby sprievodcu.

V cene kupónu je zahrnuté:

2x ubytovanie v hoteli**

2x kontinentálne raňajky

doprava klimatizovaným autobusom

sekt pre pár

služby delegáta

poistenie proti úpadku CK

Poskytovateľ

METAL - FRUT

Nádražní 674
Modřice, 66442, Česko

+420 547 385 464
zajezdy@ckmetal.cz