Gibraltár a slnečná Andalúzia: 4-dňový letecký zájazd do Stredomoria

4-dňový letecký zájazd Gibraltár a okruh slnečnou Andalúziou pre 1 osobu

Vyrazte na juh Španielska do Gibraltáru a slnečnej Andalúzie. Nechajte sa uniesť španielskymi vôňami jedál, vášnivým flamencom a nádhernými historickými pamiatkami na leteckom zájazde počas 4 dní.

4-dňový letecký zájazd Gibraltár a okruh slnečnou Andalúziou pre 1 osobu

4-dňový letecký zájazd Gibraltár a okruh slnečnou Andalúziou pre 1 osobu 449

Temperament južného Španielska

Vydajte sa na cestu za maurskou kultúrou, zvykmi a chuťami slnečnej Andalúzie. Španieli majú skrátka na všetko čas, aj vy odložte na neskôr vaše pracovné povinnosti a poďte na výlet na juh Španielska. Okúsite španielsku koridu, bary plné chuťoviek, či noc plnú vášnivého flamenca. Navštívite jedinečný Gibraltár s kolóniou voľne žijúcich opíc, historické mesto Ronda, krokodílí park, šou s delfínmi a honosnú Marbellu. Tak neváhajte a vycestuje za temperamentnými dobrodružstvami!

Možno ste nevedeli...
Gibraltár je miesto, kde pri čakaní na zelenú na križovatke môžete uvidieť obrovské lietadlá priamo z auta - pristávacia dráha tu totiž križuje obyčajnú dopravnú tepnu.

V skratke

  • zľava na letecký zájazd Gibraltár a okruh slnečnou Andalúziou
  • navštívite temperamentný juh Španielska
  • možnosť zúčastniť sa pravej Flamenco show
  • krajina výborného tapas, sangrie či vína
  • miesto kde sa stretáva európska a africká kultúra
  • hotelové ubytovanie s raňajkami
  • odlet z Bratislavy
  • teplota v októbri sa pohybuje okolo príjemných 25 °C

Informácie

Kupón je potrebné uplatniť do 3 dní od zakúpenia tu: http://www.royaltravel.sk/zajazd/5017-gibraltar-a-okruh-slnecnou-andaluziou. Postup rezervácie: zvolíte počet osôb (počet kupónov), zvolíte nepovinné príplatky (v prípade záujmu), vyplníte údaje cestujúcich a objednáte, dokumenty k zájazdu vám budú doručené na e-mail. V prípade otázok neváhajte kontaktovať poskytovateľa na info@royaltravel.sk alebo +421 904 5252 77, PO-PIA 10:00 – 17:00 hod. V prípade neskorej rezervácie negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Cena nezahŕňa servisné poplatky a autokarovú dopravu 165 €/osoba (povinné). Všeobecné obchodné podmienky CK nájdete tu: www.royaltravel.sk/page/default/8. Cena zájazdu platí pri obsadení zájazdu dvomi osobami. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu. Upozornenie: Pre účasť na zájazde je potrebný cestovný pas alebo občiansky preukaz platný najmenej 6 mesiacov po príjazde zo zájazdu. Let je prevádzkovaný na pravidelnej linke spoločnosti Ryanair Ltd. Letenky sú kupované na meno cestujúceho. Zmena odletových miest, letových časov a programu vyhradená. Pokyny k zájazdom sa zasielajú min. 7 dní pred odjazdom na e-mail objednávateľa. Formulár štandardných informácií pre zmluvu o zájazde nájdete tu (pre 4-dňový variant): http://www.royaltravel.sk/media/predzmluvne_informacie_Andaluzia_4_dni_.pdf 

V cene kupónu je zahrnuté:

3x hotelové ubytovanie (***)
3x bufetové raňajky
letecká doprava Bratislava - Malaga - Bratislava
rezervácia sedadiel v lietadle vedľa seba
1x príručná batožina do 5 kg (42x20x35 cm)
1x príručná batožina do 10 kg (55x40x20 cm)
transfer letisko - hotel - letisko
služby slovenského sprievodcu CK
prehliadka podľa programu bez vstupov
poistenie insolventnosti CK