Jasenská dolina, Kašová: 3-hodinový skipas pre deti i dospelých

3-hodinový skipas do strediska Kašová pre 1 dospelú osobu

Lyžovačka s nami sa oplatí! Skipas na 3 hodiny v lyžiarskom stredisku KAŠOVÁ v Jasenskej doline máte u nás za najlepšie ceny. V ponuke nájdete lístky pre deti i dospelých.

3-hodinový skipas do strediska Kašová pre 1 dospelú osobu

3-hodinový skipas do strediska Kašová pre 1 dospelú osobu 14

Cena: 8,90 €

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 6,90 do 8,90

1000 zákazníkov

Najlepšia lyžovačka v Jasenskej doline

Trasú sa už vaše lyže od nervozity? Upokojte ich prísľubom parádnej zimnej lyžovačky. Vyberte sa túto zimu do Jasenskej doliny - do strediska Kašová. Práve tu si do sýtosti užijete snehovú nádielku na lyžiach či snowboarde. K dispozícii je viacero vlekov a lanoviek pre začiatočníkov i skúsených lyžiarov. Za tou najlepšou lyžovačkou nemusíte cestovať do Álp - výborne upravené svahy sú aj u nás! Skúste si slalom či zjazd vo Veľkej Fatre. Vidíme sa v Jasenskej doline! :-)

V skratke

  • zľava na 3-hodinový skipas
  • skipas pre deti aj dospelých
  • vhodné pre skúsených i začínajúcich lyžiarov
  • stredisko Kašová v Jasenskej doline
  • kvalitné zimné rekreačné vyžitie
  • obľúbené prostredie Veľkej Fatry

Informácie

Kupón je potrebné vymeniť za platný skipas v pokladni Informačného centra Jasenská dolina počas prevádzky strediska. Kupón je možné využiť aj na večerné lyžovanie. Platnosť kupónu závisí aj od vhodných snehových podmienok a poskytovateľ zľavy nezaručuje možnosť využiť kupón až do konca platnosti uvedenej na kupóne. Záloha za čipovú kartu je 5 € (bude vrátená po odovzdaní karty v pokladni alebo Informačnom centre strediska). Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu. Vek detí (4 - 15 rokov) a seniorov (nad 60 rokov) je potrebné hodnoverne preukázať pri výmene kupónu za lístok v pokladni Informačného centra.

Poskytovateľ

JASED s.r.o.

Belá - Dulice 385, 038 11
+421 905 838 999
043/ 429 77 17
 
Prevádzková doba - zimná sezóna:
Ut - So: 9:00 - 20:00
Ne - Po: 9:00 - 16:00