Pobyt pre dvojicu v Hoteli Regia*** v nádhernom kúpeľnom meste Bojnice. Platnosť až do konca roka 2016!

3-dňový pobyt v Hoteli Regia pre 2 osoby za 75€ - ubytovanie, polpenzia, hodinový vstup do wellness, vstup do fitness, stolný tenis /pobyt počas pracovného týždňa NE-PIA/. Kupón nie je možné uplatniť počas júla a augusta 2016.

Hotel Regia*** v Bojniciach - relax pre 2 osoby na 3 dni už od 68€. ZOO, zámok či kúpele doslova na dotyk a k tomu polpenzia, wellness, fitness i zľava na masáže!

3-dňový pobyt v Hoteli Regia pre 2 osoby za 75€ - ubytovanie, polpenzia, hodinový vstup do wellness, vstup do fitness, stolný tenis /pobyt počas pracovného týždňa NE-PIA/. Kupón nie je možné uplatniť počas júla a augusta 2016.

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 4 varianty.

cena od 68 do 85

83x kúpené

Pokoj v kúpeľnom meste Bojnice

Spoznajte Hornú Nitru a prekrásne kúpeľné mesto Bojnice rodinne s deťmi alebo romanticky vo dvojici. Hotel Regia*** ponúka pobyt s množstvom atrakcií na jednom mieste! Doslova na dosah a výhľad tu nájdete historickú perlu Bojnický zámok, prírodu a zvieratá v ZOO a kúpeľný relax priamo v Kúpeľoch Bojnice. A ďalšie atrakcie nájdete v blízkom okolí mesta. Priamo v hoteli môžete zapracovať na svojej kondičke vo fitness a zrelaxovať vo wellness a pri masážach.

Nechajte sa rozmaznávať a zabudnite na stres všedných dní! Spoznajte Bojnice počas viacerých ročných období alebo si vyberte ten svoj termín pre strávenie príjemného pobytu!

V skratke

  • zľava na 3-dňový pobyt v Hoteli Regia*** v Bojniciach
  • blízkosť kúpeľov, ZOO a zámku
  • ubytovanie v jednom z najväčších hotelov v okolí
  • 80% izieb s výhľadom na Bojnický zámok
  • polpenzia, hodinový vstup do wellness, neobmedzený vstup do fitness a stolný tenis
  • deti do 3 rokov pobyt zadarmo
  • zakúpením viacerých kupónov si môžete pobyt predĺžiť
  • platnosť kupónu až do konca roka 2016

 

hotel regia

Informácie

Obsadenosť termínov si overujete priamo v Hoteli Regia***, ktorý pobyt poskytuje. Potrebná rezervácia pobytu na tel.č.: +421 465 430 991, +421 46 543 09 93 alebo cez e-mail: info@hotelregia.sk (pri rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu). Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu pobytu je nutné nahlásiť min. 7 dní pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť. Check in od 14:00 hod., check out do 10:00 hod. Pobyt počas Vianoc a Silvestra je možný za príplatok - info na recepcii hotela. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Hotel*** Regia Bojnice

 

Zámok a okolie 3
972 01 Bojnice
 
telefón:
+421 46 543 09 91
+421 46 543 09 93