2-dňový adventný zájazd Krakow - Wadovice - Wieliczka: vianočné trhy, návšteva rodiska Jána Pavla II. a unikátnej soľnej bane

2-dňový adventný zájazd pre 1 osobu do Krakowa s návštevou soľnej bane Wieliczka a Wadowíc

Objavte spolu s CK Belmare Poľsko z iného uhla. So skúseným sprievodcom navštívte Krakow s vianočnými trhmi, rodné mesto Jána Pavla II. a unikátnu soľnú baňu vo Wieliczke.

2-dňový adventný zájazd pre 1 osobu do Krakowa s návštevou soľnej bane Wieliczka a Wadowíc

2-dňový adventný zájazd pre 1 osobu do Krakowa s návštevou soľnej bane Wieliczka a Wadowíc 89

Cena: 59 €

Predvianočný čas v Poľsku

Tie najzaujímavejšie zážitky sú niekedy ukryté tam, kde by ste ich celkom určite nečakali. Napríklad aj v soľnej bani v južnom Poľsku. Nie však v hocijakej, ale v bani Wieliczka, kde sa nachádzajú diela priam umelecké. Čaká vás aj prehliadka Krakowa s večerom pri poháriku vareného punču, vína a poľských špecialít. Vianočné trhy v tejto metropole sa každoročne nesú v duchu priateľstva a kresťanských tradícii. Tie budú prítomné i na vašej ďalšej zastávke - vo Wadoviciach. Práve odtiaľto pochádzal obľúbený pápež Ján Pavol II., na ktorého v meste dodnes nedajú dopustiť. Predvianočné upratovanie vám nikam neujde, ale adventné zážitky by mohli, preto si rezervujte miesto na zájazd čím skôr! 

V skratke

  • zľava na adventný zájazd Krakow - Wadovice - Wielczka pre 1 osobu
  • návšteva vianočných trhov v Krakowe
  • prehliadka rodiska Jána Pavla II. - mesto Wadovice
  • prehliadka Sukieníc a ďalších krakowských pamiatok
  • pohodlná doprava autobusom
  • množstvo nástupných miest - trasa vedie cez Spiš, Liptov a Oravu
  • program zájazdu nájdete tu

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebná rezervácia e-mailom na info@belmare.sk, pri rezervácii prosím uveďte číslo a heslo kupónu. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Možné doplatky: príplatok za jednolôžkovú izbu: 10 €/osoba; príplatok za miestenku v autobuse: 3 €/osoba (hradí sa v autobuse - môžete si prednostne vybrať miesto na sedenie v autobuse. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

V cene kupónu je zahrnuté:

ubytovanie s raňajkami

sprievodca CK

autobusová doprava

poistenie CK

Poskytovateľ

Cestovná kancelária Belmare - Mária Dugasová

Letná 47
052 01 Spišská Nová Ves
0915 962 706
info@belmare.sk