Vstupenky 1+1 zadarmo na futbalové zápasy MŠK Žilina vo Fortuna lige

16 špeciálnych kupónov "1+1 zadarmo" na zápas Fortuna ligy MŠK Žilina, s ktorými získate pri nákupe jednej vstupenky druhú vstupenku na vedľajšie sedadlo zadarmo

MŠK Žilina je úradujúci majster Slovenska vo futbale a to nie nadarmo. Vychutnajte si kvalitné zápasy Fortuna ligy na štadióne v Žiline so zvýhodnenými vstupenkami, s ktorými získate jednu zdarma.

16 špeciálnych kupónov "1+1 zadarmo" na zápas Fortuna ligy MŠK Žilina, s ktorými získate pri nákupe jednej vstupenky druhú vstupenku na vedľajšie sedadlo zadarmo

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 1,90 do 15,90

7x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér GLS

2,95€ alebo zadarmo pri objednávke nad 40 €

(u vás za 1 pracovný deň)

Slovenská pošta

2,95€ alebo zadarmo pri objednávke nad 40 €

(u vás do 2 pracovných dní)

Zásielkovňa

1,95€ alebo zadarmo pri objednávke nad 40 €

(osobný odber nasl. pracovný deň pri úhrade do 12:00)

Osobný odber

Zadarmo
Kamenné námestie
Dunajská 4
Bratislava, 811 08

Kvalitný futbal výhodne

Už vás nebaví sledovať futbal z vašej obývačky? Zažite ho naživo! Vezmite so sebou kolegu, suseda, bratranca z tretieho kolena aj kamoša z výšky a spoločne si vychutnaje atmosféru napínavého futbalu, chladené pivko, čerstvý vzduch na relaxačnom pobyte "v zelenej prírode" a zabudnite na stres z pracovného týždňa. Kvalitné futbalové zápasy MŠK Žilina na štadióne Pod Dubňom určite stoja za to. Zakúpte si špeciálny kupón, s ktorým získavate jednu vstupenku zdarma. Alebo si rovno kúpte 16 takýchto kupónov a nevynechajte tak ani jeden futbalový zápas v napínavej, priam majstrovskej futbalovej atmosfére!

Chlapi pôjdu na futbal a ženy do divadla. Alebo naopak? Zakúpte si rovnako výhodné vstupenky na predstavenia Mestského divadla v Žiline.

V skratke

  • zľava na vstupenky na futbalové zápasy Fortuna ligy MŠK Žilina
  • na výber jeden kupón alebo celá brožúra so 16 kupónmi
  • po výmene kupónu za vstupenku získate 1 vstupenku zdarma
  • výhodné vstupenky pre partiu kamarátov
  • futbalové zápasy majstra Slovenska
  • dokonalá futbalová atmosféra
  • platnosť počas sezóny 2017/2018

Informácie

TENTO KUPÓN NIE JE VSTUPENKA. Je potrebné vymeniť ho za špeciálny kupón 1+1. Ten uplatníte v pokladni na Futbalovom štadióne Žilina alebo osobne v kancelárii ZaMenej.sk na Dunajskej 4 v Bratislave. V prípade, že ste si zvolili zaslanie poštou, treba počkať na doručenie. V prípade voľby "zaslanie poštou" dodatočnú objednávku už nemusíte vykonávať, vstupenka vám bude automaticky zaslaná na vami uvedenú adresu, poštovné a balné v rámci SR 1,30 € sa automaticky pripočítalo k cene kupónu. Pri zakúpení jednej vstupenky v pokladni Štadióna MŠ Žilina a predložení špeciálneho "kupónu 1+1" dostane zákazník druhú vstupenku na vedľajšie sedadlo zdarma. Akcia platí na všetky všetky futbalové zápasy do 30.6.2018, ktoré sa odohrajú na Štadióne MŠK Žilina. Kupóny nie je možné kombinovať s inými zľavami. Predaj vstupeniek je podmienený voľnou kapacitou štadióna. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Tovar EXTRA @ ZaMenej.sk

Dunajská 4 (8. poschodie)
811 08 Bratislava
 
0948 657 595
 
produkty@zamenej.sk