Marinované grilované krídelká s chilli-smotanovým dresingom a prílohou v bratislavskom Mamut pube

1000g grilovaných krídelok pre dvoch s oblohou

Doprajte si poriadnu porciu mäsa v podobe grilovaných krídelok. Špeciálny chilli-smotanový dresing, kyslá obloha a chlieb sú samozrejmosťou pre každého návštevníka. Iba v obľúbenom Mamut pube!

1000g grilovaných krídelok pre dvoch s oblohou

Ostatné varianty ponuky

85x kúpené

V Mamute grilujú najlepšie

Mäsožrúti, pozor! Máme pre vás ponuku, ktorá sa neodmieta! Sú to najlepšie krídelká široko ďaleko a nájdete ich iba v Mamut Pube! K nim dostanete špeciálny chilli-smotanový dresing, kopec kyslej oblohy a chlieb. Marinované grilované krídla si užijete vo dvojici i vo štvorici - čím viac kupónov, tým viac mäsa pre všetkých. Obvolajte kamošov a pozvite ich na porciu chrumkavej delikatesy hoci aj hneď!

V skratke

  • zľava na 1000g grilovaných krídelok s kyslou oblohou
  • obľúbený Mamut pub
  • výborná pochúťka pre 2 osoby
  • príjemné prostredie v centre Bratislavy, super atmosféra

grilovane rebra

 

grilovane rebra

Informácie

Kupóny je potrebné priniesť so sebou a musia byť čitateľne vytlačené. Kupón je možné uplatniť od pondelka do soboty od 15:00 do 21:30. Pre využitie kupónu nie je potrebná rezervácia - odporúčame ju však v prípade väčšej skupiny a najmä vo štvrtok a piatok večer pomocou online rezervačného formulára na www.mamutpub.sk. Akékoľvek informácie (mimo rezervácií) vám budú poskytnuté na telefónnom čísle 0910 88 66 22 alebo e-mailom na: info@mamutpub.skZakúpenie kupónu neslúži ako automatická rezervácia. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Mamut Pub

Ferienčíkova ul.
811 08 Bratislava
0910 88 66 22
 
Otváracie hodiny:
Pondelok - Štvrtok: 10:00 - 0:00
Piatok 10:00 - 3:00
Sobota: 11:00 - 3:00
Nedeľa: zatvorené