Zájazd pre 1 osobu na impozantný festival Dni ruží v rakúskom meste Baden.

1 dňový zájazd pre 1 osobu na výstavu ruží v rakúskom meste Baden len za 17,50€ (8.6.2013)

Navštívte festival Dni ruží. 1 dňový zájazd do rakúskeho mestečka Baden len za 17,50€ pre 1 osobu. Spoznajte históriu tohto kúpeľného mesta a obdivujte ruže, ktoré vás omámia svojou krásou i vôňou.

1 dňový zájazd pre 1 osobu na výstavu ruží v rakúskom meste Baden len za 17,50€ (8.6.2013)

Ostatné varianty ponuky

10x kúpené

Vychutnajte si voňavý festival Dni ruží v meste Baden, ktorý je pastvou pre všetky zmysly.

Zavítajte s nami do malebného kúpeľného mestečka Baden a spoznajte jeho históriu od čias Rimanov až po 20. storočie. Baden je známy aj vychýrenými sladkosťami miestnych cukrárov, ktorým sa len ťažko odoláva. Dominantou a najvyhľadávanejším oddychovým miestom Badenu je neopakovateľný kúpeľný park s množstvom významných sôch. 

Mesto Baden sa počas festivalu Dni ruží mení na voňavú oázu. Navštívite impozantnú výstavu týchto nádherných kvetov Rosarium v  Doblhofparku, kde uvidíte neuveriteľné množstvo vzácnych ruží v oranžérii. Na festivale si môžete vychutnať hudbu, tanec, umenie, akrobatiku, kulinárske kreácie z ruží, prehliadky ruží a veľa ďalších podujatí, ktoré robia Dni ruží v Badene nezabudnuteľné.

V dejinách ľudstva nezažil žiadny kvet toľko úcty ako práve ruža, ktorej sa klaňajú pestovatelia, básnici i milenci. Nechajte sa aj vy omámiť jej vôňou a neskromnou krásou počas 1 dňového zájazdu na Dni ruží v Badene len za 17,50€ pre 1 osobu.

Ruže

V skratke

  • zľava na 1 dňový zájazd pre 1 osobu na Dni ruží v rakúskom meste Baden len za 17,50€
  • preprava luxusným vozidlom značky Mercedes a služby sprievodcu v cene
  • prehliadka kúpeľného mesta Baden s bohatou históriou
  • návšteva impozantnej výstavy ruží Rosarium v Doblhofpark
  • super tip na výlet pre milovníkov ruží

Informácie

Kupón platí na 1 dňový zájazd pre 1 osobu na Dni ruží v meste Baden v Rakúsku. Termín zájazdu: 8.6.2013. Po obdržaní kupónu je potrebná rezervácia cez email: legiotour@legiotour.sk (do mailu uveďte vaše meno, telefón, typ zájazdu, termín zájazdu, číslo kupónu s heslom a portál ZaMenej.sk). Prípadné otázky na tel.č.: 0903 452 900 alebo 0903 245 900 (pri rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu a heslo). Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

LEGIOTOUR, s.r.o.

Račianska 33
831 02  Bratislava
0903 452 900