Rakúsko: Alpská rozprávka alebo lokomotívou na horu Schafberg s plavbou po jazere Wolfgangsee

1-dňový zájazd Alpská rozprávka - Lokomotívou na horu Schafberg pre 1 osobu

Milujete jazerá, hory a malebné mestečká ? Zažite neskutočne krásnu alpskú prírodu a prevezte sa najstaršou parnou ozubenou lokomotívou na vrchol hory Schafberg a spoznajte mestečko St. Wolfgang.

1-dňový zájazd Alpská rozprávka - Lokomotívou na horu Schafberg pre 1 osobu

1-dňový zájazd Alpská rozprávka - Lokomotívou na horu Schafberg pre 1 osobu 65

Výhľad, na aký len tak nenatrafíte

Milujete jazerá, hory a mestečká, ktoré majú dušu? Určite vás ohromí alpská rozprávka, ktorú si pre vás pripravila CK Prima Travel! Preveziete sa najstaršou parnou ozubenou lokomotívou na vrchol hory Schafberg, odkiaľ sa vám naskytnú tie najkrajšie výhľady na okolie. Vychutnáte si aj plavbu po jazere Wolfgangsee a prejdete sa po malebnom mestečku St. Wolfgang. Nasadnite na autobus a poďte sa pozrieť, ako vyzerá pravá alpská rozprávka!

V skratke

  • zľava na 1-dňový zájazd Alpská rozprávka
  • jazda vláčikom na horu Schafberg
  • najstaršia ozubená lokomotíva Rakúska
  • unikátny výhľad na okolie
  • plavba po jazere Wlfgangsee
  • pozrite si kompletný program zájazdu

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutné sa na zájazd zaregistrovať. Registráciu zrealizujete na stránke CK po kliknutí na odkaz "Uplatnenie kupónu": www.primatravel.sk/index.php?action=objednavka (do poznámky napíšte nástupné miesto a či si želáte miestenku). Pokyny k zájazdu budú zaslané každému účastníkovi e-mailom približne týždeň pred odchodom. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

V cene kupónu je zahrnuté:

autobusová doprava
služby overeného sprievodcu
poistenie insolventnosti CK