Skvelá zábava a adrenalín v lanovom parku Tarzánia Skalica pre malých aj veľkých

Vstup pre 1 osobu na jednu trasu podľa vlastného výberu v lanovom centre Tarzánia, zapožičanie výstroja a odborná inštruktáž za 2,50 €

Zažite atmosféru džungle aj na Slovensku. Vstúpte do lanového parku Tarzánia Skalica len za 2,50 €, kde prejdete po lanových dráhach až 250 m! Zážitok pre malých aj veľkých zaručený.

Vstup pre 1 osobu na jednu trasu podľa vlastného výberu v lanovom centre Tarzánia, zapožičanie výstroja a odborná inštruktáž za 2,50 €

Ostatné varianty ponuky

41x kúpené

Objavte nepoznané

Čaká na vás netradičný výlet, kam môžete zobrať aj svoju rodinku a aspoň na chvíľu sa vrátiť do detských bezstarostných čias. Zážitky a adrenalín objavíte v lanovom parku Tarzánia Skalica, kde budete liezť v korunách stromov, užijete si patričnú dávku adrenalínu, miernu dávku fyzickej námahy a hlavne budete mať perfektný zážitok! Súčasťou je aj trasa pre najmenších Tarzančekov.

 

Lanový park

V skratke

  • zľava na 1 trasu pre 1 osobu v lanovom parku TARZÁNIA Skalica podľa vlastného výberu
  • skvelý zážitok, ktorý poteší malých i veľkých
  • atmosféra džungle, kde zažijete pravý adrenalín
  • lanový park sa nachádza v malebnej oblasti pri chate Amor
  • inštruktáž od ochotných odborníkov

Informácie

Termín nie je potrebné si vopred rezervovať. Deti do 15 rokov musia byť v sprievode rodiča alebo inštruktora. V prípade nepriaznivého počasia (silný vietor, búrka, dážď) je lanový park Tarzánia Skalica uzavretý. Pri návšteve Tarzánie Skalica musí zákazník priniesť vytlačený kupón, ktorý slúži ako vstupenka. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

TARZÁNIA Skalica - lanový park

 

Zlatnícka dolina
909 01 Skalica
 
Telefón:
034 664 6826
0908 550 285