Pilotom na skúšku alebo zážitkový let športovým lietadlom po vybranej trase - odlety z celého Slovenska!

45-minútový zážitkový let s možnosťou pilotovania pre 3 osoby (letisko Nové Zámky)

Staňte sa pilotom na skúšku a zažite najlepší let svojho života. Vyberte si trasu, po ktorej budete letieť a vychutnajte si krásne pohľady na krajinu. Odlety z každého kúta Slovenska!

45-minútový zážitkový let s možnosťou pilotovania pre 3 osoby (letisko Nové Zámky)

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 38 variantov.

cena od 59,90 do 244,90

6x kúpené
končí za 4 dni alebo po vypredaní
Ako kupóny darovať?

Let športovým lietadlom alebo Pilotom na skúšku

Kúpiť

Podmaňte si oblohu

V lietadle už asi sedela väčšina ľudí, je to celkom bežná skúsenosť. Ale čo miesto pilota? To ste si už vyskúšali? Teraz na to máte jedinečnú príležitosť! Odborníci z Pilot Clubu - Letecká škola vás v krátkosti poučia o pilotovaní športového lietadla, aby ste mohli bezpečne zasadnúť na jeho miesto. A potom spolu vzlietnete. Môžete si vybrať trasu, po ktorej poletíte - pridali sme odletové miesta z každého kúta Slovenska! Alebo si nerobte starosti s pilotovaním a vyberte si zážitkový let z miesta pasažiera. Pozrite si Vysoké Tatry, Oravu, Bratislavu či vaše rodné mesto. Zažite let svojho života - na mieste pilota alebo pasažiera!

V skratke

  • zľava na zážitkový let alebo let Pilotom na skúšku
  • na výber rôzne dĺžky letov od 20 do 60 min.
  • odlety z rôznych kútov Slovenska
  • možnosť letu pre 1 pasažiera-pilota na skúšku alebo s 2-3 pasažiermi
  • možnosť predĺžiť si let zakúpením viacerých kupónov
  • netradičný darček pre vašich blízkych 

Informácie

Potrebná objednávka minimálne 3 dni pred letom na tel. čísle 0908 770 702 s nahlásením čísla kupónu (ideálne je kontaktovať poskytovateľa zážitku hneď po obdržaní kupónu). Kupón je možné uplatniť počas pracovných dní i počas víkendov. Lieta sa iba vo vhodnom počasí, nie počas dažďa, silného vetra či oblačnosti v malej výške. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Po krátkej inštruktáži si môžete vyskúšať riadenie lietadla. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ