Adrenalínové akrobatické lety lietadlom v rôznych častiach Slovenska (Bratislava, Levice, Vysoké Tatry)

15-minútový akrobatický let pre 1 osobu (letisko Želiezovce)

Akrobatický let v lietadle je adrenalínový zážitok, ktorý si nesmiete nechať ujsť! Zažite na vlastnej koži odvážne triky a manévre profi pilota v okolí Bratislavy, Levíc alebo Vysokých Tatier!

15-minútový akrobatický let pre 1 osobu (letisko Želiezovce)

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 12 variantov.

cena od 99,90 do 309,90

15x kúpené
Ako kupóny darovať?

Akrobatické lety lietadlom po Slovensku

Kúpiť

Tanec na oblohe

Premety na oblohe, odvážne vývrtky vo vzduchu, šialené letecké manévre... Už vám stúpa v krvi adrenalín? Vyskúšajte si pravú leteckú akrobaciu s profi pilotom a zažite let snov! Nasadnite do šikovného športového lietadla a pripravte sa na odvážny tanec v oblakoch. Poďte sa odviazať a poriadne si zakričať počas fantastickej akrobacie vysoko na oblohe! Ak predsa len radšej stojíte nohami pevnena zemi, môžete tento nevšedný zážitok aspoň niekomu darovať. Čo vy na to?

V skratke

  • zľava na adrenalínový akrobatický let lietadlom
  • na výber: 15, 20 alebo 30-minútový let
  • odlet z Letiska Sládkovičovo, Želiezovce alebo Spišská Nová Ves
  • možnosť predĺžiť si let zakúpením viacerých kupónov
  • netradičný darček pre vašich blízkych 

 

Informácie

Potrebná objednávka minimálne 3 dni pred letom na tel. čísle 0908 770 702 s nahlásením čísla kupónu (ideálne je kontaktovať poskytovateľa zážitku hneď po obdržaní kupónu). Kupón je možné uplatniť počas pracovných dní i počas víkendov. Lieta sa iba vo vhodnom počasí, nie počas dažďa a vetra. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ