Hrnce do každej kuchyne: Kvalitná 11 alebo 12-dielna sada hrncov z ušľachtilej ocele

11-dielna sada hrncov Eurobak

Kvalitná 11-dielna sada hrncov z ušľachtilej ocele len za 49,90 €. Oceníte zdravé varenie bez tukov, šetrenie energií, pokrievky s teplomerom a jednoduché čistenie. Zaslanie kuriérom.

11-dielna sada hrncov Eurobak

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 49,90 do 53,90

35x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér GLS

3,95€ alebo zadarmo pri objednávke nad 50 €

(u vás za 1 pracovný deň)

Zásielkovňa

1,95€ alebo zadarmo pri objednávke nad 50 €

(osobný odber nasl. pracovný deň pri úhrade do 12:00)

Osobný odber

Zadarmo
Kamenné námestie
Dunajská 4
Bratislava, 811 08

Top pomocníci do každej kuchyne

Vaše obľúbené pokrmy si zaslúžia byť varené v tej najlepšej kvalite! S touto sadou hrncov budete variť zdravo, šetrne a ekologicky. Poteší vás ich kvalita spracovania, dlhodobá využiteľnosť, jednoduché čistenie i elegantný dizajn. Umožňujú varenie bez tuku a vody, čím sa v jedle uchovávajú živiny a vitamíny, vďaka teplomeru na pokrievkach budete variť omnoho efektívnejšie a ich silné dno zasa udržuje jedlo dlho teplé. 

V skratke

  • zľava na sadu hrncov Eurobak alebo Zurrichberg
  • vyrobené z ušľachtilej ocele - dlhodobá kvalita
  • varenie s nimi šetrí energiu
  • zdravé varenie bez tuku a vody 
  • teplomer na pokrievkach
  • tepelné extra silné dno, ktoré udržuje teplo
  • jednoduché čistenie

 

Informácie

Kupón zahŕňa: panvica  s grilovacím povrchom, pokrievka k panvici s teplomerom, stredný hrniec s úchytmi, pokrievka na stredný hrniec s teplomerom, malý hrniec s rúčkou, pokrievka na malý hrniec s rúčkou s teplomerom, viacúčelová  nerezová miska na stredný hrniec,plastové veko na strednú  nerezovú misku, kruhové viacdruhové strúhadlo priamo na hrnce, vyberacia rúčka pre strúhadlo, prísavka s úchytom pre odoberanie horúcich povrchov a návod v SK/CZ. Dodatočnú objednávku nemusíte vykonávať. ​V prípade voľby "zaslanie poštou" sa vám poštovné a balné v rámci SR 3 € automaticky pripočítalo k cene kupónu a platí na max. 2 kupóny. Tovar bude zasielaný len kuriérom aj v prípade, že si objednáte zaslanie Slovenskou poštou. Možnosť osobného odberu v Bratislave na Dunajskej 4 (po - pia: 9:00 - 17:00 hod.), tovar bude prichystaný na vyzdvihnutie do 3 prac. dní od obdržania kupónupotrebné informovať sa na t.č. 0948 657 595. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Tovar EXTRA @ ZaMenej.sk

Dunajská 4 (8. poschodie)
811 08 Bratislava
 
0948 657 595
 
produkty@zamenej.sk

*}