Sada hrncov z ušľachtilej ocele - 11-dielna

11-dielna sada hrncov

Varte zdravo a šetrite energie - 11-dielna sada kvalitných hrncov z ušľachtilej ocele len za 49,90 €. Dlhá životnosť, jednoduché čistenie a elegantný dizajn. Zaslanie kuriérom.

11-dielna sada hrncov

Ostatné varianty ponuky

3x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér GLS

Poštovné zadarmo

(u vás za 1 pracovný deň)

Slovenská pošta

Poštovné zadarmo

(u vás do 2 pracovných dní)

Zásielkovňa

Poštovné zadarmo

(osobný odber nasl. pracovný deň pri úhrade do 12:00)

Osobný odber

Zadarmo
Kamenné námestie
Dunajská 4
Bratislava, 811 08

Tešte sa z varenia

Vaša kuchyňa určite potrebuje novú výbavu! S kvalitnými a dizajnovými hrncami bude pre vás pripravovanie chutných a zdravých jedál úplne jednoduché. Kvalitná 11-dielna sada je vyrobená z ušľachtilej ocele, čo predpovedá dlhú životnosť a jednoduché čistenie. Variť môžete bez tuku a vo vašom jedle sa uchovajú všetky živiny a vitamíny. Radosť variť v takýchto hrncoch.

V skratke

  • zľava na 11-dielnu sadu hrncov Eurobak
  • vyrobené z ušľachtilej ocele - dlhodobá kvalita
  • varenie s nimi šetrí energiu
  • zdravé varenie bez tuku a vody 
  • teplomer na pokrievkach
  • tepelné extra silné dno, ktoré udržuje teplo
  • jednoduché čistenie

 

Informácie

Kupón zahŕňa: panvica  s grilovacím povrchom, pokrievka k panvici s teplomerom, stredný hrniec s úchytmi, pokrievka na stredný hrniec s teplomerom, malý hrniec s rúčkou, pokrievka na malý hrniec s rúčkou s teplomerom, viacúčelová  nerezová miska na stredný hrniec,plastové veko na strednú  nerezovú misku, kruhové viacdruhové strúhadlo priamo na hrnce, vyberacia rúčka pre strúhadlo, prísavka s úchytom pre odoberanie horúcich povrchov a návod v SK/CZ. Dodatočnú objednávku nemusíte vykonávať. ​V prípade voľby "zaslanie poštou" sa vám poštovné a balné v rámci SR 3 € automaticky pripočítalo k cene kupónu a platí na max. 2 kupóny. Tovar bude zasielaný len kuriérom aj v prípade, že si objednáte zaslanie Slovenskou poštou. Možnosť osobného odberu v Bratislave na Dunajskej 4 (po - pia: 9:00 - 17:00 hod.), tovar bude prichystaný na vyzdvihnutie do 3 prac. dní od obdržania kupónupotrebné informovať sa na t.č. 0948 657 595. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Tovar EXTRA @ ZaMenej.sk

Dunajská 4 (8. poschodie)
811 08 Bratislava
 
0948 657 595
 
produkty@zamenej.sk